Karadeniz Pet

Yavrular İçin Aldığım Çifthane-Salma

çok güzel bence, ev için en ideali...

Hayırlı ugurlu olsun Güle güle kullanin
Tesekkur ederim Yusuf Kursat.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Maşallah. Gökhan kardeşim. Hayırlı olsun.
Ugur Abi cok tesekkur ederim amin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

@Ercan YAŞAR Maliyet sorun degil de artik buyuk kafeslerden evde yer kalmadi :) o yuzden yatay almayi tercih ettim. Hem yatay kanat acmalari icin daha iyi olur diye dusundum. Evden kucuk bir hobihaneye gecersem, salmalar var koyacagim. Bakalim kismet diyelim :)

hayırlı olsun içinde güle güle büyüsün yavrucaklar.

hayırlı olsun

Hala ev içinde mi besliyorsunuz Gökhan Bey , benden size tavsiye ev içinde duruyorsa hala bu güzellikler çoğalmadan yer bakmaya başla yoksa çabuk bıkarsın. :)
Şimdilik evin içinde bakıyorum ama bakalım ilerisi ne gösterir bilmiyorum gerçekten :) Vakit bulabilsem başka bir yerde bakacağım ama yoğun oluyorum ve evde olması sanki şu an için daha iyi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

çok güzel bence, ev için en ideali...
Bakalım. Hem yavrulara, hem de anaçların dinlenmeleri için düşündüm bende.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Hayırlı olsun gökhan abim güle güle kullan inş :)
Sağol kardeşim. Allah sana daha iyilerini nasip etsin.

Tesekkur ederim Yusuf Kursat.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Ugur Abi cok tesekkur ederim amin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

@Ercan YAŞAR Maliyet sorun degil de artik buyuk kafeslerden evde yer kalmadi :) o yuzden yatay almayi tercih ettim. Hem yatay kanat acmalari icin daha iyi olur diye dusundum. Evden kucuk bir hobihaneye gecersem, salmalar var koyacagim. Bakalim kismet diyelim :)

aldığın tip çok kullanışlı değil onu demek istedim aslında. ben yavaştan pvc yi bırakıcam. tel salmaya alınca kuşlar bir neşeli bir neşeli anlatamam. kesin kararımı vrdim artık :)

Para böyle bişey allah kahretsin :D :D
Le'Ercan o nasıl laf öyle :) Para dediğin nedir ki. Senin gibi arkadaşlarım,kardeşlerim olsun 5 kuruş param olmasın ;) Para değil, sen benden daha iyi biliyorsun rahatları önemli. Le(Fransızca olsun dedim ki en azından kaba kaçmasın :D )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

aldığın tip çok kullanışlı değil onu demek istedim aslında. ben yavaştan pvc yi bırakıcam. tel salmaya alınca kuşlar bir neşeli bir neşeli anlatamam. kesin kararımı vrdim artık :)
Doğru söylüyorsun Ercan ama şu anda bu benim için ideal. Bende daha önce tel çifthanelerde baktım. Daha canlı, istekli oluyorlar ama evde olmuyor. Dediğim gibi ufak bir yer kurarsam o zaman zaten dediğin gibi olacak. İnşallah seninkiler daha da iyi olurlar tel kafeslerde.