petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular yuvadayken çiftleşme.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yüksel BULUT tarafından 16 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Arkadaşlar Merhaba.En küçük yavru 22 günlük olmak üzere toplamda 5 adet yavru var yuvalıkta.2 si henüz yeni atlamaya başladı.Yem yiyorlar ama daha baba ve anneden besleniyorlar.Bugün farkettim,çiftleşiyorlardı.Bu herhangi problem teşkil edermi.Aslında hiç kuluçkaya yatmalarını istemiyorum.Biraz dinlendirmek istiyordum ama olan oldu artık.Ne yapılabilir bu durumda.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtalar geldikçe alabilirsin. Yavruların 2-3 tanesini ayırınca dişiyi veya erkeği de ayırabilirsin.

3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Abi peki yumurtalar geldikten sonra alsak yumurtalar boşa gitmezmi ?
    Yada kalsınlar ikinci kuluçkayıda yapacak güçleri var.Çokta kaliteli bakım yapıyorum zaten :).

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Mama verin yem su gerisine karismayin maşallah kuşlarınıza

Sayfayı Paylaş