Karadeniz Pet

Yavrulardan sonra yuva değişimi

İnşallah çarpık değildir. Anneleri bırakmıyor alayım, follukta yok dişiyi çıkartamıyorum yuvadan ellerimi koparıyo, ilk fırsatta videosunu paylaşacam

İnşallah çarpık değildir. Anneleri bırakmıyor alayım, follukta yok dişiyi çıkartamıyorum yuvadan ellerimi koparıyo, ilk fırsatta videosunu paylaşacam

O kadar korkma ısırmaz acıtmaz anneyi yuvadan çıkar yavruları al hocamın dediği videoyu çek 10 saniye surmez

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

video yüklemeyi yeni ögrendim inş doğru olmuştur

Yavruyu halı benzeri kaygan olmayan bir zemine koy videosunu çek. Çarpık gibi gelmedi bana.
Hocam küçük yavru bariz bacaklar yuvalık tabanı ile paralel duruyor diğer yavru ile arasında iki.gun var Onun bacakları çömelme pozisyonunda benimde tek yavru var bacağı çarpık değil ama sağ bacağı dışa dönün bilek üstünden sanırım anne üstüne çıkıp ilk yumurtadan çıktığında ezdi nasıl mudahele edicem anlamadım

c3f51584b1da092addf8f0bc2a86b306.jpg
50775fcd46f7f0563cd92dec976324b8.jpg
9e0163dc7a526b161d3e2f1ebe167a62.jpg

bu defa oldu galiba
Bence çarpık bacak hatta geç kalma bir an önce bacakları birbirine yakın olacak şekilde bir süngere geçir bacaklarını geçirdiğin yer çok dar olmasın bacağını sıkmasın ama kangren olur internetde videolar var ac izle hemen yaparken annesi besliyor yattığı yerden besler

Anneleri biraz sorunlu süngeri kemirir onu napmam lazım peki

Geri