Karadeniz Pet

Yavruları kaç TL eder.... Foto

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Piyasası nedir acaba yavruları için

Son düzenleme:
Yavrulari 40-50-60 eder ama diside sorunmu var?

Son düzenleme:
maşallah güzel kuş baba İngiliz kesinlikle 50den fazla eder

Doymamış bebeye don olmus bu bence. Hele bi yavrulasin 2 senedir bekliyorum alip boyle olmak da var

Haklısın levent avi ama kuş ciftlestirme de cag atlamiyoruz ki gerçekçi olalım bendr 3 cift var bir tık yok ustelik birini damizlik olarak aldım diğerini de yumurtalı ama belki de ondan böyle umutsuz düşünüyorum

Ben de eş tutturamıyorum diye, yeme düşmüş yavruları olan hazır çifti aldım geldim. Gün tutuyorum tam 60. gündeyiz bana mısın demiyorlar! Ne çiftleşme var ne yuva hazırlığı. 2 çeşit gagataşı, 1 kalamar kemiği, kum, versela laga ve bonnie karışık yem, yumurtalı (kabuklar dahil) havuçlu bebe büsküvili mama, nijer veriyorum. Rahat etsinler diye çiftehane aldım tahta tünek kullanıyorum, plastik folluklu kocaman yuva aldım talaş koydum. Umurlarında bile değil :D

Ben de eş tutturamıyorum diye, yeme düşmüş yavruları olan hazır çifti aldım geldim. Gün tutuyorum tam 60. gündeyiz bana mısın demiyorlar! Ne çiftleşme var ne yuva hazırlığı. 2 çeşit gagataşı, 1 kalamar kemiği, kum, versela laga ve bonnie karışık yem, yumurtalı (kabuklar dahil) havuçlu bebe büsküvili mama, nijer veriyorum. Rahat etsinler diye çiftehane aldım tahta tünek kullanıyorum, plastik folluklu kocaman yuva aldım talaş koydum. Umurlarında bile değil :D

Evde tek ler mi.
Birden fazla çift birbirini olumlu etkiliyormuş

Evet ben de ondan olduğunu düşünüyorum. İkinci çifti de almak istemiyorum. Pimapenli bir balkon var oraya koydum dışarıdaki kuşlara tepki veriyorlar belki o sayede olur bir şeyler. Olmazsa da ne yapalım

Ugur mama veriyor musub

Hocam vermedigim bisey yok arkadaşın dedigi gibi yiyorlar ama icraat yok şimdi mybestpetshop ta gördüm bi ilaç var onu almayı düşünüyorum eşe gelmeyen ve ciftlesmeyen kuslar icinmis anladığım kadarıyla

50 tl 60 tl ele alisik falan varsa 100tl :)

Geri