Karadeniz Pet

yavrularıma 1 kaç soru

Alperen GONCA

Meraklı Üye
Öncelikle merhaba. Benim 6 aylık erkek 4 aylık dişi muhabbet kuşlarım var. ileride çiftleşmeleri için aldım , aynı kafesteler. Kafeslerinde tahta tünek mürekkep kemiği gaga taşı suluk yemlik ve kuş kumu ayrıca plastik zilli kırmızı salıncakları var ama salıncakla hiç ilgilendiklerini görmedim. Şimdi gidiyorum kabuksuz yulaf dal darı almaya . Önerdiğiniz ilgilerini çekebilecek oyuncak veya malzeme varsa yazarmısınız. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
11614841979069711154.jpg

Besin olarak Karışık yem yeterlidir. Haftada 1-2 gün havuçlu yumurtalı mama yaparsın.
Ahşap tünek yoksa kemirme tahtası alabilirsin.

hagen-living-world-nibblers-wood-chews-carrot-on-sticks-.jpg

Dal darı ve kabuksuz yulaf alıcam yararlıymış ve ballı kraker kullanmıyorum. bir de kuşlarım kaşınıyor biraz birbirlerinin kafalarını vucutlarini kasiyorlar bitte göremeyorum sicaklardanmidir?

Yalnız kuşlar çift banyolugum zararı olmazmi ilerde ciftlesmelerine ve kuşlae serin yerde sicak yerde degiller zaten? Ha bide mamada havuc yerine ne tur sebze kullanabilirim havuc mevsimi gecti havucun yerini ne tutar ?

Bu sabah Migrosa gittim Maltepe sahil. Orada vardı havuç. :)
Sen nereleri geziyorsun bilemiyorum.

Levent abi sen istanbul ben ığdır nerden çıkardın istanbulda olduğumu apayrı uclarda yasiyoruz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

Levent abi memlekegin heryerini gezdim hic bir yerde havuc yok. Elma muz kiraz ve kayısı aldım bunlarla nasıl bir karışım yapıp vermemi önerirsn mama için?

Hala sölemedin:))

Levent abi önerdiğin başka oyuncak veya besin olarak birşey var mı
o zilli salincagi ölen kusum cok seviyordu. onla ilgilenmemi istedigi zaman salincagi cekip bırakıyor zili caliyordu. diger kuşlara koydum hicbiri alisamadi hep korktular

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri