Karadeniz Pet

Yavrularım Büyüyor :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
Sonunda sabırla bekledigim Yavru Mubişlerim Büyümeye başladılar :)
Ama Çok Çirkinler ya :D

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Allah tüyleri kadar ömür nasip eder inş. abi maşAllah tatlılar :)

Eyvallah saol kardeşim allah daha iyilerini sana nasip eder inşallah evet hemde çok çirkinler :)

MaşAllah Rabbim nazarlardan korusun Mehmet abim yok böyle bir tatlılık yaa :)

Nazar duamızıda resimlerin hemen üstüne ekledim abim :)

Ağzını yüzünü üvelerim bunların ben :D MaşAllah yaa :D Ben de eşleri ayırdım jumboyu yanına attım erkeğin, şimdilik çok iyiler. Dişi yumurtlayacak tipte ama yumurta kimden bilmiyorum :D Yuvaya da ilgi yok daha. Büyük ihtimal kızgınlık yumurtasıdır.

Allah razı olsun kardeşim valla bunlarla katılacam yarışmaya ben ya :D

eyvallah saol cihat valla bende mıncıklıcam falanda ufaklar :)

MaşAllah Rabbim nazarlardan korusun Mehmet bey , ileride yem kırmaya başlayınca satmayı yada sahiplendirmeyi düşünüyormusun acaba?

eyvallah saolun arkadaşlar can bey aslında ilk yavrularım oldugu için daha öle şeyler düşünmüyorum inşallah ileride ...

Sizdeki de iyi sabırmış ustam yani ben olsam o kadar dayanamaz yeni çift alırdım herhalde.. :) 5 sene? ben? ı-ıh yok yok hayır :D
Ama işte her şeyin başı sabır :)

Sizdeki de iyi sabırmış ustam yani ben olsam o kadar dayanamaz yeni çift alırdım herhalde.. :) 5 sene? ben? ı-ıh yok yok hayır :D
Ama işte her şeyin başı sabır :)

zaten sabırsız davrandıgım için yavru alamadım paso eş degiştirdim çift degiştirdim bunu daha 5 ayın beklemesi sonucu aldım :)

:) O zaman bilemeyeceğim siz evet aceleci davranmışsınız biraz :) Ben de önceden çok aceleciydim de şimdi koyverdim :) Bakalım jumbo yumurtlayacak anlaşılan :) ama benim erkekten olduğunu sanmıyorum :) yuvalığa da ilgisi yok .. Hayırlısı olsun ne diyelim :) Allah' tan erkekle dövüşmüyorlar :)