Karadeniz Pet

yavrularım ölüyor

Teşekkür ederim Selçuk Bey bugün bir yavru elimde sizin dediğiniz gibi 2 kere falan hıçkırarak öldü. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Elimde her ilaç oldu şuan biri olmazsa diğeri etki edecektir elbet. Kuşlar sizin dediğiniz gibi boğularak ölüyorlar gibi. Zaten kursaklarında bir sorun olduğunu görebiliyorum. Veteriner başka bir kuş sokmamam gerektiğini söyledi. Kötü konuştu yani bundan sonra hiçbirinden yavru bekleme ölürler gibi. Dün gittiğim veteriner bağışıklık sistemini güçlendirici ilaçlar verdi. Aviron tozu söyledim. Bunu nasıl kullanabilirim? Pireler için dedigini hatirliyorum veterinerin. Yoksa vitamin mi. Ben mi yanlis hatirliyorum

Teşekkür ederim Selçuk Bey bugün bir yavru elimde sizin dediğiniz gibi 2 kere falan hıçkırarak öldü. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Elimde her ilaç oldu şuan biri olmazsa diğeri etki edecektir elbet. Kuşlar sizin dediğiniz gibi boğularak ölüyorlar gibi. Zaten kursaklarında bir sorun olduğunu görebiliyorum. Veteriner başka bir kuş sokmamam gerektiğini söyledi. Kötü konuştu yani bundan sonra hiçbirinden yavru bekleme ölürler gibi. Dün gittiğim veteriner bağışıklık sistemini güçlendirici ilaçlar verdi. Aviron tozu söyledim. Bunu nasıl kullanabilirim? Pireler için dedigini hatirliyorum veterinerin. Yoksa vitamin mi. Ben mi yanlis hatirliyorum

Aviron mantar içindir. En başından size mantar ihtimali olduğunu aviron kullanmanızı söylemiştim. Birinden biri iyi gelir diyerek tedavi olmaz. En kuvvetli şüpheden yola çıkılarak tedaviye başlanır. Ben sizin yerinizde olsam aviron alır kullanırdım. Ronidazole de olabilir. Hangisini kolay bulursanız aynı ilaçlar.

Son düzenleme:
Herkes ayrı bir şey söylüyor. Ne yapacağımı bilemedim banada hak verin lütfen. Sizinki daha kuvvetli ihtimal. Anlattıklarınıza göre. Yarın memlekete gideceğim 3 gün kuşlar başkasına emanet. Orada aviron tozu bulabileceğimi düşünüyorum. Gelince aviron toza başlayacağım. 3 gün veterinerin verdiği tozu kullanmasını söyledim. Durum şu ki ölümler olduğu için birinden biri illaki yarar dedim

Geri