petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrularla ilgili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇİÇEK tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim yavrular sırasıyla 20 19 18 günlükler anneleri bakıyor (babaları ile anneleri ayrı çok kavga ediyorlardı) yavrular yuvanın ağzına gelip ötüyorlardı ara sıra kafesin dibine ya düşüyorlardı ya lkendileri iniyorlardı (ben her seferinde geri koyuyordum) en büyük yavrum çok inmeye başladı biraz önce annesinin dövdüğünü gördüm yine yuvaya koydum ancak annesi daha yuvaya girmedi biraz sonra girer ben bu yavrulara ne yapabileceğim çok hareketliler sürekli kafesin dibindeler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

+++++++++++++++

2. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de merak ettim şimdi, cevap veren yok mu :/

3. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    malesef ? :/ :'(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

++++++++++++++++++++++

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Dayak iyen yavruyu al bence cok dövüyorsa öldürür digerleri dursun birşey olmaz cıksınlar geri girerler girmezlerse sen sok yine lmasa tüylendilerse kafesin tabanında dursunlar dişi oradada besler

5. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    bende merak ettm yaaaaaaa

Sayfayı Paylaş