Karadeniz Pet

Yavrulu ciftle yolculuk

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Herkes gibi bizde bugun bayram tatili icin memlekete (oglen 2 gibi) yolculuga cikicaz. Simdiden mama yaptim icine elma koydum belki sakin tutar. daldari astim yavrulari iyice beslesinler diye. Altlarini ustlerini temizledim tullerini taktim ki aylardir takmiyordum biraz garipsediler :D dua edin ciyaklamadan viyaklamadan bu yolculuk gecsin. (6-7 saat surecek) Ustlerine beyaz ince tulbenti islatip sericem bu sicakta bunalmasinlar nem yapsin. iki koltuk arasina (on ve arka koltuk arasinda yerdeki bosluk) koyucam kafesi. devrilme ihtimalini kaldiricam. Yedek bebek pikesi aldim cam acarsak direk ruzgardan korusun diye kafesin ustune sererim. Baska da bisey kalmadi galiba. Kendi bavulum gibi onlara da bavul hazirladim resmen :D talasi mamasi vitamini yemi birde hava degisikligi ishal yaparsa diye ishal ilaci :D haziriz galiba

Hayırlı yolculuklar[emoji2][emoji2]

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim :D normalde iki kafesle bile yolculuk yaptim ama mevzu da yavru varken nasil gecicek merak ediyorum :)

İnşaallah kazasız belasız sıkıntısız bir yolculuk olur 6-7 saat az değil

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir şey sorucam da yeni oyuncak aldım oyuncağın olduğu bölgede yem kusmukları var bir sorun olustururmu bir de su an cifthane kafeste duruyor çok memnun dişarı çıkmıyor hiç elime de gelmiyor resmen unuttu beni tekrar elime gelmesi için ne yapmaliyim

Geri