Karadeniz Pet

Yavrum buyudukce cinsiyeti sasti sanirim... bir bakar misiniz?

Ilginize teşekkür ederim :)
Rica ederim. Ben az once sordum elinde sahiplendirilecek damizlik kalmadigini yavrulari bekledigini soyledi. Farkli cinslerden yavrularida olacak yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

Ilginize teşekkür ederim :)

Kuşunuz erkek. Burun deliklerinin etrafındaki de beyazlaşma değil mavileşme. Kuşunuz büyüdükçe ceresi mavi renge dönecek. Mordan maviye geçişte burun deliklerinin etrafı parlak açık mavi olduğundan sanki dişiymiş hissi uyandırabiliyor. O yüzden buna takılmayın.
Hadi insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Bence erkek 2. Resmi isik yanilmasi birakin cere rengini tuy rengi bile baska bir kus gibi cikmis. Fotograf aciniz ilk cektiginiz gibi olsun net soyleyelim.
Ben yenek yaparken kaseye koydugum yagin icine girdi. Sirkeli su ile banyo yaptirdim ama yinede kalintilar oldu zamanla temizleniyor rengi. Yani tuy rengi sizi yaniltmasin

Kuş %100 erkek

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederim. Ben az once sordum elinde sahiplendirilecek damizlik kalmadigini yavrulari bekledigini soyledi. Farkli cinslerden yavrularida olacak yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

Hadi insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Ben yenek yaparken kaseye koydugum yagin icine girdi. Sirkeli su ile banyo yaptirdim ama yinede kalintilar oldu zamanla temizleniyor rengi. Yani tuy rengi sizi yaniltmasin

Yardiminiz için teşekkür ederim :)

Ben erkek diyorum bu yavruya.
Tekrar fotoğraf ekle istersen Yeliz.. Flaşsız olsun.

Tamam simdi cektim fotograf ve flassiz. [DM]
[/DM]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:31 -->-> Daha önceki mesaj 08:30 --

Kuş %100 erkek

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:32 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

Yardiminiz için teşekkür ederim :)

Rica ederim

Tamam simdi cektim fotograf ve flassiz.
1vYrj5.jpg
8ZlQEW.jpg

Erkek demek istiyorum. Yağ ve sirke belki çeresinde beyazlaşmaya neden olmuş.