petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrumuz bugun vefat etti:((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bahattin GENÇ tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Bahattin GENÇ

Merhaba arkadaslar,dun aksam yavrumuzu her zamanki gibi elimde severken biraz halsiz oldugunu fark ettim ve o anda elime kakasini yapti diskisi siyah ti ic kanama si olabilir suphesiyle hemen tecrubeli bir arkadasima telefon actim ve sagolsun geldi onunda supheleri bu yondeydi.Fakat veteriner'ler o saatte kapali oldugu icin mecburen sabaha kadar gozumu uzerinden bir an olsun ayirmadim gerekli yapilabilecek ne varsa yaptim.Sabah veterinerin teshisi de tahminlerimizle uyusuyordu yani ic kanamasi vardi ve veteriner cok genc bir kus kaldirabilecegini zannetmiyorum dedi ve dedigide oldu oglenden sonra saat 15.00 gibi vefat etti.Ailecek cok kotu olduk asinda diyecek cok fazlada bir sey yok Allah herkesin kuslarina uzun ve saglikli omurler versin.

2. Bilal ELMAS

Gecmis olsun :(

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    başınız sağolsun

4. topal

topal Guest

geçmiş olsun:(

5. Ezel ALBAYRAK

Çok geçmiş olsun bahattin abi çok iyi bir kuştu cidden üzüldüm.

6. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Olmadı ya kendi görüşüme göre forumdaki en tatlı kuştu yeminle çok üzüldüm geçmiş olsun :(

7. Bahattin GENÇ

Butun arkadaslara cok tesekkur ederim.evet yeri doldurulamayacak maalesef.

8. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Tekrar kuş almayı düşünüyormusunuz ?

9. Mehmet ŞEKER

bence yeniden güzel bir kuş alın

10. Bahattin GENÇ

Aslinda arkadasla ortak baktigimiz 2 tane papagan var muhabbet kusu ilk defa besledim evet benzer bir tane daha almayi dusunuyorum cocuklarim olayi farketmemeli.

11. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Çok kötü bi haber bu , Başınız sağolsun ama yapacak bişey yok , bence aynı renklerde güzel bir yavru alın , en azından acınızı hafifletir yeni gelen kuş..

12. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Acınızı anlıyorum bende bugün 1 günlük yumurtadan yeni çıkmış yavrumu kaybettim başınız sağolsun

13. Bahattin GENÇ

Butun arkadaslara tekrar tekrar cok tesekkur ederim.

14. Halis ÖZKAN

geçmiş olsun valla ben alıştım artık ölümlere hele kanaryalarda neredeyse hergün bir bakıyorum anne besliyor bir bakıyorum üzerinde yatıp boğuyor bir bakıyorum yumurta cıkınca bir daha yuvalıga bile uğramıyor ne yapacagımızı şaşırttı bu kuşlar.sizin yavru da anne üzerine basmıs ve organının bırını parcalamıs dıye dusunuyorum pat die yuvaya giriyorlar dikkatsizce

15. Umutcan AĞLAR

16. Utku Can DUMAN

arkadaşlar benim de 15-16 günlük kuşum var yavru.10dk uyuyor.kursağı dolu ve çok bağırıyor.dışkısı bi sıvı ve katı şekilde(yaptı) ne olabilir? annesi bakmadığı için biz besliyoruz yavru yemi ile.(şuan tamamen sıvı yaptı)(geçmiş olsun)

#16 Utku Can DUMAN, 10 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mayıs 2013
  17. Emre BATUR

çok geçmiş olsun

18. Efsun Çağlayan

kuş beslemenin en ve tek kötü yanı bu.
    evin bi üyesi oluyor o da resmen ve ölünce çok eksik hissediyosun.

Sayfayı Paylaş