petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrunun davranisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buraktelli tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar suanda 2.ayina yakin bi ingiliz muhabbettim var erkek bana geldiginde 32gunluktu aldiktan bi 10gun sonra sehir disina gittim annem bakti evde geldigimde gene elime falam geliyodu hatta tisortumun icine kadar giriyo ama elimi uzattigimfa isiriyor oyun saniyor neseli sekilde siiriyo isiriyo dedigimde gagasinin arasina aliyo aci vermiyo ama isirdigi belli acisiz bi isirik elime devamlı yapiyo ve kafesini degistirdim buyuk bi kafes aldim kafese alisamadigindanmidir nedir yem yedigini pek göremiyorum izgarasi yok kafesi kendi diskisini yemeye calisiyo napabilirim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Alışır zamanla yem yemeye, böyle değişiklikler olduğunda birkaç gün alışma süreci yaşanır.

3. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Diger isirma durumu nedir

4. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafese ızgara alın benimde kuşumda var bu dışkı yeme olayı kalamar vs herşeyi veriyorum ama yiyordu daha büyük veızgarası yukarda bir kafese geçince kesti

Sayfayı Paylaş