Karadeniz Pet

Yem kurtlanmış

Osman ÖZTÜRK

Meraklı Üye
yem olarak ak darı veriyordum bu akşam tam dolduracakken yemd bi kıpırtı farketteim küçük kurtçuklar olmuş yakında alabileceğim bir yer yok yemi 2 3 günlük yetecek kadar temizlesem problem olurmu

mama yap dostum 2 3 günlük bu da bir çözümdür forumda ararsan mama tarifi bulabilirsin . İçerik :
yumurta
havuç
cici bebe
pirinç unu
irmik

bunlarla yaparsın hem besleyici olur .

Elbette saka yapiyorum , arkadasin dedigi gibi mama yap idarelik

atmasına attımda daha 2 hafta olmuştu yemi alalı ağzı bağlı duruyordu yem bozukmuymuş acaba yada poşette sakladım omu sıkıntı oldu nasıl muhafaza edeyim yemi bide versele laga diye bi markanın yemini sattılar bana 10 liraya 500 gr ithalmiş vs vs bu konuda bilgisi olan varmı çünki dişi sadece ak darı yiyor öteki yeme bakmıyor bile

atmasına attımda daha 2 hafta olmuştu yemi alalı ağzı bağlı duruyordu yem bozukmuymuş acaba yada poşette sakladım omu sıkıntı oldu nasıl muhafaza edeyim yemi bide versele laga diye bi markanın yemini sattılar bana 10 liraya 500 gr ithalmiş vs vs bu konuda bilgisi olan varmı çünki dişi sadece ak darı yiyor öteki yeme bakmıyor bile

Benim size önerim yemi bildiğiniz ve güvenilir yerden alın, bilmediğiniz yemi almayın ;yemin kurtlanmasının birçok nedeni olabilir , çok sıcak yerde tutmayın yemleri nemli ortamda çok bırakmayın vs...böyle gider .

Geri