petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem kurtlanmış

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    yem olarak ak darı veriyordum bu akşam tam dolduracakken yemd bi kıpırtı farketteim küçük kurtçuklar olmuş yakında alabileceğim bir yer yok yemi 2 3 günlük yetecek kadar temizlesem problem olurmu

2. MuhammetKüçük

mama yap dostum 2 3 günlük bu da bir çözümdür forumda ararsan mama tarifi bulabilirsin . İçerik :
    yumurta
    havuç
    cici bebe
    pirinç unu
    irmik

bunlarla yaparsın hem besleyici olur .

3. İlhan TÜRKUYAN

4. ersinkorkut

Dayan gitsin kurtlu kutlu vitamin yapar :)

5. İlhan TÜRKUYAN

ciddi misiniz şaka mı yapıyorsunuz

6. ersinkorkut

Elbette saka yapiyorum , arkadasin dedigi gibi mama yap idarelik

7. İlhan TÜRKUYAN

:D bende bi an için dedim olur mu öyle şey

8. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    atmasına attımda daha 2 hafta olmuştu yemi alalı ağzı bağlı duruyordu yem bozukmuymuş acaba yada poşette sakladım omu sıkıntı oldu nasıl muhafaza edeyim yemi bide versele laga diye bi markanın yemini sattılar bana 10 liraya 500 gr ithalmiş vs vs bu konuda bilgisi olan varmı çünki dişi sadece ak darı yiyor öteki yeme bakmıyor bile

9. İlhan TÜRKUYAN

Benim size önerim yemi bildiğiniz ve güvenilir yerden alın, bilmediğiniz yemi almayın ;yemin kurtlanmasının birçok nedeni olabilir , çok sıcak yerde tutmayın yemleri nemli ortamda çok bırakmayın vs...böyle gider .

Sayfayı Paylaş