Karadeniz Pet

Yem tavsiyesi

Mahmut0170

Meraklı Üye
Sizden düşük bütçeli kaliteli bir yem tavsiyesi istiyorum.

Versele laga pahalı quik kötü Gold wings iyi ama bana göre pahalı bilmiyorum daha ucuz yem lazım
Piyasanın durumunu biliyorsunuzdur, daha ucuzu da kalitesiz olur. Hem kaliteli hem de ucuz diyorsunuz ama Versele Laga'dan daha kalitelisini bulmanız zor.

Çok kaliteli olmasa da ekonomik olan Gardenmix öneririm bir de, 1 kg fiyatı 60 TL. Daha da ucuzu dediğim gibi çok kalitesiz ve sahte olur.

Piyasanın durumunu biliyorsunuzdur, daha ucuzu da kalitesiz olur. Hem kaliteli hem de ucuz diyorsunuz ama Versele Laga'dan daha kalitelisini bulmanız zor.

Çok kaliteli olmasa da ekonomik olan Gardenmix öneririm bir de, 1 kg fiyatı 60 TL. Daha da ucuzu dediğim gibi çok kalitesiz ve sahte olur.
Evet bu aralar araştırıyorum piyasa belli. 2 kuşum var yemi fazla gidiyor ucuz kaliteli yem arıyorum. Açık yem almak ta istemiyorum. Dediğiniz yemi bir araştırıyım iyi günler

gold wings 5li yani 1kgx5 li ürünler var internette, kilosu 55 60 tlye denk geliyo SULTAN papağan yemi

Çok dolandırıcı var ama her siteye girmeyin. Ucuz diye kandırıp ya sahte ürün gönderiyorlar ya da bilgilerinizi çalıp hiç göndermiyorlar.
Ben her siteden alışveriş yapmıyorum zaten Trendyol,Hepsiburada, n11 haricinde başka siteden alış veriş yapmam. Hatta bu e ticaret sitelerinden tanıdığım ve bildiğim satıcıdan alış veriş yapıyorum sıkıntı yok