Karadeniz Pet

Tek erkek mubiş için yem tavsiyesi

Lokum0609

Yeni Üye
Merhabalar, içinde kızıştırıcı etki edecek içerikler bulunmayan kaliteli bir yem arayışındayım, önerilerinizi bekliyorum

Bana göre piyasadaki en iyi yem budur. Kızıştırıcı tohumlar da yok içinde. Endişeniz olmasın.

Karışım oranı mükemmeldir. Toz yoktur. Tohumları taze ve organiktir. Çok güzel yem.

Bana göre piyasadaki en iyi yem budur. Kızıştırıcı tohumlar da yok içinde. Endişeniz olmasın.

Karışım oranı mükemmeldir. Toz yoktur. Tohumları taze ve organiktir. Çok güzel yem.

Çok teşekkür ederim Kaan Bey, evet aspur ve ak darı oranı epey yüksekmiş hoşuma gitti.

Kuşların yeminde olması gereken 2 adet ana tohum vardır. Bunlar aspur ve ak darıdır. Bu 2 tohumun en fazla orana sahip olması lazımdır. %50 aspur + %50 ak darı kullanan bile var. O derece yeterli tohumlar yani. Bir yemde sarı darı en fazlaysa ki piyasadaki çoğu yem sarı darısı yüksek yemlerdir. O yemlerin içeriği yetersizdir. Aspur ve ak darı önemli !

Kuşların yeminde olması gereken 2 adet ana tohum vardır. Bunlar aspur ve ak darıdır. Bu 2 tohumun en fazla orana sahip olması lazımdır. %50 aspur + %50 ak darı kullanan bile var. O derece yeterli tohumlar yani. Bir yemde sarı darı en fazlaysa ki piyasadaki çoğu yem sarı darısı yüksek yemlerdir. O yemlerin içeriği yetersizdir. Aspur ve ak darı önemli !

Evet herkes tarafından önerilen versele laga yemin içeriğini okuduktan sonra bu soruyu sorma ihtiyacı duydum esasen. Sarı darı oranı o kadar yüksek ki. Bahsettiğiniz benelux yemi alacağım çok sağolun.

Versele laga yem içeriği :

E13B8B64-2593-42EF-8385-83CBA67AF1C1.jpeg

Evet herkes tarafından önerilen versele laga yemin içeriğini okuduktan sonra bu soruyu sorma ihtiyacı duydum esasen. Sarı darı oranı o kadar yüksek ki. Bahsettiğiniz benelux yemi alacağım çok sağolun.

Versele laga yem içeriği :

Ekli dosyayı görüntüle 49698
Versela’nın içeriği tamamen yetersiz. Bazıları öneriyor ama neden öneriyor ben de bilmiyorum. Saçma bir yem. Çokça bayat yem şikayeti de var bu yem hakkında. Daha önde benim aldığım paketler de bayat çıkmıştı. Ben önermiyorum. Yetersiz bir yem.

O kadar ballandıra ballandıra anlatıyorlar “Öyle yem yok, ben böyle yem görmedim!” diye. Tamamen yetersiz içerikli bir yem.

Hemen araştırayım çok teşekkür ederim 🙏🏻
Bu yem oldukça kaliteli ama diğer kutulu olanlarından almayın. Ben bir kere almıştım kaliteli marka diye içinden granül çıktı 2 saat elemekle uğraştım. Bu Deluxe paketine forumda başkaları da kaliteli demişti.

Beak’s kaliteli yemdir. Daha önce kullandım. Tohumları taze ve güzel. Ama karışım oranı yetersiz. Aspur oranı bayağı azdı diye hatırlıyorum. Kullanılabilir ama Benelux varken alınacak bir yem değil.

Geri