Karadeniz Pet

Yem ve tüy dökümü?!

baloncuk

Meraklı Üye
Merhaba gençler. Size iki sorum var. Tospiğe nature plan meyveli yem aldım ama kalitesi konusunda şüpheye düştüm sonradan çünkü bir kaç kişiden iyi değil diye duydum. Versele için de yurt dışındaki kalitede değil diyorlar luam tospik tüyde ve sürekli kafasını suya sokuyor sebebini bilen var mı. Banyo mı yaptırmam gerek

Yemin fotoğrafını da attım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210403_180323_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20210403_180323_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    654.3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20210331_002323_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210331_002323_com.android.gallery3d.jpg
    721.2 KB · Görüntüleme: 17
Ben versele laga kullanıyorum çok memnunum.Tüy dönemi içinde Röhnfried b vitamini temin ettim internet üzerinden.Demekki sizinki yıkanmak istiyor ama dikkat edin oda sıcaklığı önemli havalat soğuk kışın çok dikkat etmek lazım.

Ben versele laga kullanıyorum çok memnunum.Tüy dönemi içinde Röhnfried b vitamini temin ettim internet üzerinden.Demekki sizinki yıkanmak istiyor ama dikkat edin oda sıcaklığı önemli havalat soğuk kışın çok dikkat etmek lazım.
Röhnfried vitamini nereden temin ettiniz ben güvenemiyorum

Aynen bende buradan almıştım:)

Yemdeki meyveli diyerek satılan cisimler meyve değil. Yemden seçip verebilirsiniz kuşa. Versele paketleri biraz şans işi. Çok kaliteli bir karışım da denk gelebiliyor bayat tohumlar da. Yem alacaksanız Garden Mix-pembe şerit ve Beaks alabilirsiniz.
Papağanlar aktif olarak yaş meyve ve sebze tüketirler zaten. Meyveli yeme vs. gerek yok.

Geri