Karadeniz Pet

Yem ve Vitamin [ Moderatorlerden ve bilgililerden yardım lutfen ]

• Konbuyu başlatan Enes Drmz
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar yazımı lütfen dikkatlice okurmusunuz siz havuç elmadan olusan mamadan basediyorsunuzda ben özellikle belirttim kuş bize o kadar alıştıki ne yesek gelip ucundan didikliyor illaki bunun içinde meyvede var kuruyemişte ekmekte yeri geliyor sofrada yediğimize sulanıyor lütfen dikkatlice okursanız heeee olmazzzz illa mama derseniz ben elimden gelen en iyi şartları sunduguma inanıyorum çok rahatım .

Arkadaşlar yazımı lütfen dikkatlice okurmusunuz siz havuç elmadan olusan mamadan basediyorsunuzda ben özellikle belirttim kuş bize o kadar alıştıki ne yesek gelip ucundan didikliyor illaki bunun içinde meyvede var kuruyemişte ekmekte yeri geliyor sofrada yediğimize sulanıyor lütfen dikkatlice okursanız heeee olmazzzz illa mama derseniz ben elimden gelen en iyi şartları sunduguma inanıyorum çok rahatım .

Celallenme arkadaş. Okuduk yazını. Ben açıkçası kuşların direk sizin yediğinizi yemesi taraftarı değilim. Yararlı olanı var olmayanı var. Ekmek mesela tamamen besim değeri düşük kursak şişiren bişey sadece. Sizin mamanın içine katılan herşeyi yediğinizi düşünmüyorum o nedenle mama dedim. Maksimum besini yaptığınız mama ile alır. Mamayı kendini yiyormuş gibi yaparak onun yemesini sağlarsanız en güzeli. Ama tutup sofraya oturması taraftarı da değilim açıkçası.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Eveet bugun eksiklerimizi aldık :)

Quik Kuş kumu
Avisol vitamin
Multimix kalamar kemiği
Nature Plan Kuş yemi

2-3 gün sonrada eğitime başlıyacaz ele alışıncada mamamızı veririz artık :)
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler...

Geri