petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemden böcek çıktı . Napabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adem HEND@N tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Selamun aleyküm . Sürekli kullandıgım yem bugün yemleri değiştirirken böcekler gördüm. Kahverengi kahverengi bite benziyordu ama elleyince zıplamıyor. Asıl sorun Ben bu yemlerin kabuklarını yuvaya atmıştım. Dişide bugün yarın yumurtlayacak Ne yapmalıyım Lütfen fikir verin Değiştirsem Talaş koysam bu seferde dişi dışarı yumurtlar diye korkuyorum

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Niye talas yerine yem kabugu koydun ki yuvaliga? Degistir bir an once.

3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    o yemden çıkan bitlerde başım dertte benimde, tüm yuvalıkları poşetleyip içine sinek ilacı sıktım, yuvalıklardaki bitlerin hepsi öldü, kafesleri ve tüm malzemeleri vanodinle dezenfekte ettik, çevreye chrysamed-insektisit sıktık ve etrafa toz byiodust toz saçtık, kuşların yarısını elden çıkardık, kalan yarısına ardap sprey sıktık, halen çıkıyor, özellikle yemlerden ama eskisi kadar çok kalmadı, ama tekrar çoğalabilir...

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yemin markası nedir?

Sayfayı Paylaş