Karadeniz Pet

Yeni albinom Koko

• Konbuyu başlatan Toprak Akalın
  • Başlangıç tarihi
T

Toprak Akalın

Guest
Renginden dolayı ismi biraz garip. :)

uupk.jpg

njy6.jpg

Şimdiden bir miktar alıştı ama kardeşimden korkuyor. Biraz hareketsiz ama çok küçük olduğundandır daha kuyruğu bile yok. Sağlıksız bir durum da göremedim.

İlk gün yem yememesi normal mi bu arada? Kırmayı bilmiyor olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun hocam gözleri kırmızımı :) gotode pek net belli etmiyor :)

Hayirli olsun guzel kus kuyrugu kopmusta olabilir.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakışıklı bir albino. Hayırlı uğurlu olsun.

Kuyruğu kopmussa tekrar cikar mi?

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

İyi seçmeye çalıştım. Alırken hafif hareketsizdi ama açıldı evde. Sıcak bir ortam ne de olsa. :)

kzri.jpg

Yalnız tırnağında böyle bir şey var. Mantar olduğundan şüpheleniyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Ayrıca tahta tünek alacaktım ama benim kafese sığmayacak papağan tünekleri vardı hep. Normal bir ağaç dalından yapılabilir sanırım.

Şu bacağına bir bakıp yorum yapabilir miyiz?

Ekleme: Tanıdık bir veterinere götürdüm, batikon ve vazelin sürmemizi tavsiye etti.

Adam kuş 2 aylık dedi de kanatlarının altında derisi görünüyor kuyruğu da yok. Ayrıca güçsüz. Yani sizce daha küçük vermiş olabilir mi? 25-30 gün arası gibi hissediyorum. Küçüklüğü problem olduğundan değil de gerçekten 2 aylıksa bu formda olmamalı yani.

Arkadaşlar bu kuş cidden 2 aylık olamaz 28. günde tüyleri tam anlamıyla çıkmış olmalı ama bunun ne kuyruğu var ne kanat altı tüyleri ne de boynunda tüyleri var. Çok küçük verdiler sanırım.

Kuş niye uçamıyor anlamadım. Kanadı kopan kuşlar uçabiliyormuş ama benim kuş uçamıyor. Anlamadım vallahi, uçamayan kuş satın alan varsa biraz tecrübe aktarabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

Kuyruk yavaşça çıkmaya başlıyor sanırım. Yarın yemini daha kaliteli yem ile değiştirip vitamin takviyesi yapacağım. Aslan parçası gibi olacak kuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

2mhg.jpg

Bir tüneği dışarı yerleştirdim orayı daha çok seviyor. Ama yeminin suyunun kafeste olduğunu pek idrak edemedi, parmağıma alıp içeri koymayınca aç aç bekliyor orada. :)

oyyyy çok tatlıymış keşke kaçmasaydı inşallah bulunur kısa zamanda