Karadeniz Pet

eski kuş dışarıda yeni kuş kafeste nasıl kaynaşacaklar

sümük

Yeni Üye
benim kuş hep kafes dışında takılan sadece yemek yemek için kafese giren bir kuş. yeni gelen kuş da alışma süreci olarak kafeste dışarı salamam. şimdi biri dışarıda biri içeride nasıl kaynaşacaklar? petshop direkt koyabilirsiniz dediği için bizimkini de bugün yanına koydum. merakla yeni arkadaşına sokuldu da arkadaş pas vermedi gagaladı hep:) sonra sıkıldı çıkmak için çırpınmış diğerine de korkutmuş bu şekil duruyor yeni kuş şimdi.armutu çıkardım ben de şimdi yine aynı şey oldu biri kafeste biri dışarıda ne yapmalıyım geri içine koyayım mı? armut alışık olduğu için ara sıra girmek de istiyor ama koysam yine çıkmak isteyecek biliyorum. e bunlar nasıl alışacak birbirine:')

Ekli dosyalar

• IMG_20220827_225415.jpg
    IMG_20220827_225415.jpg
    919.5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20220827_230326.jpg
    IMG_20220827_230326.jpg
    983.3 KB · Görüntüleme: 11
Yeni aldıgınızı dısarı çıkarın zaten birbirini takip edip yanyana duracaklardır. Bağımsız sekilde oradan oraya ucmaz kafesin kapagını acın endişelnmeyın.

Yeni aldıgınızı dısarı çıkarın zaten birbirini takip edip yanyana duracaklardır. Bağımsız sekilde oradan oraya ucmaz kafesin kapagını acın endişelnmeyın.
bir hafta boyunca kapalı tutmam gerekmez mi duvarlara camlara çarpmaması için? bizimki alışık olduğu için direkt oyuncağına uçar da yeniyi ona kondurur mu bilmem oyuncağı çok sahiplendi dokunmama bile kızıyor. diğerinin konmasına kızar mı? bugün kafeste ikisi de durumlar aynı armut yanaşıyor yenisi kızıyor fksdjkspfkl biraz kafeste tutacağım ikisini de bakalım birkaç gün sonra da beraber salmayı denerim

Ekli dosyalar

• IMG_20220829_000545.jpg
    IMG_20220829_000545.jpg
    397.8 KB · Görüntüleme: 5
Dediğim gibi çarpma durumu yaşamaz birbirini takip edeceklerdir oyuncak durumuna bişey soyleyemem tabi:)) maşallah bu arada cok tatlılar:)