Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Kuşlarım

• Konbuyu başlatan Emre Gunduz
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Gunduz

Guest
Kuşları bugün aynı kafesten aldım çift olurlar inşallah . Kuşlar hakkında bilgi verir misiniz ? (yaşları , ırkı vs...)
p1h06.jpg

p1hbh.jpg

p1hcp.jpg

p1hd9.jpg

İrisler tam beyaz değil 6 7 aylık diyebiliriz ırkı yerli gibi geldi bana

herşeyi anlarım da ip tüneği de sizde görüyorum. Ahşap tünek kullanmanızı öneririm. Ayrıca suluğun derhal değişmesi gerek. Yosunlu suluklar sağlıklı değildir.

herşeyi anlarım da ip tüneği de sizde görüyorum. Ahşap tünek kullanmanızı öneririm. Ayrıca suluğun derhal değişmesi gerek. Yosunlu suluklar sağlıklı değildir.

Kuşlar bende değil şuan amcam gilde bir an önce eve getircem zaten kafeste emanet tünekte olmayınca ne yapalım iple tünek yamaya çalıştık :)

erkek yaklaşık 6 aylık. dişinin yaşı erkekten daha büyük. dişi kızışmış, erkek daha kızışmamış. ırkları ise yerli ile iri bir ırkın kırması

İnsan kazıkta oturabilir mi?
-Hayır.

Kuş da ipte duramaz derhal ya ağaçtan dal koparıp temizleyip koysunlar ya da kalem vs. koysunlar bir an önce.

İnsan kazıkta oturabilir mi?
-Hayır.

Kuş da ipte duramaz derhal ya ağaçtan dal koparıp temizleyip koysunlar ya da kalem vs. koysunlar bir an önce.

Doğru çok haklısınız zaten yarın kuşu alıcam şimdi söyliyim de birşeyler ayarlasınlar. Kuşlar hakkın da bir yorumun yok mu ?

Maşallah ikiside gayet kızgın ve genç kuşlar , yavrularını hemen almanız dileğimizle..

rica ederim..

maşaallah güzel kuşlar gayette kızışkınlar.

erkeğin kızgın olup olmadığını nerden anladınız?

ceresinden. kızışmış erkeğin ceresi lacivert olur

Geri