petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldigim kusun gagasindaki sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve raskol tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. raskol

raskol Guest

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Gagası biraz kısa evet. Ama sorun olacağını zannetmiyorum. Çünkü pethopta ona zaten hepsine verilen yemi veriyorlar. Yem kırabiliyorki hayatta almış. Petshop farketmemiştire bile. Eğer ben böyle kuş istemem diyorsan bence sen zaten hiç besleme. Kusurlu olması onun günahı değil.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Gagası kırılmış olabilir.
    Uzayıp düzelecektir.
    Yem yiyiorsa sorun yok. Rengi çok güzel MAşallah.

4. raskol

raskol Guest

Teşekkürler @ilknur kuşu iade etme diye sormamin nedeni estetik kaygılardan ötürü degil. hani bi sey olursa sırf bu yüzden ilerde vicdani olarak rahatsız hissetmemem icin :) mümkün mü bilmiyorum ama üsteki gaga yanlis büyür de agzini bi daha acamaz diye düsündüm.
    @levent hocam aldıgımdan beri su icip yem yedigini görmedim. internette bunun dogal olup, alisma süresi vs oldugunu söylediler. endiselenmeyeyim degil mi simdilik? yoksa sıcaklar malum elimle su versem mi suni olarak

Sayfayı Paylaş