Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Lutino Çiftim

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Ailemize bir çift daha Katıldı . :)

MaşaALLAH. Sagdakinin boyun tarafi neden oyle ?

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

Hocam sağdaki hasta gibi tüylerinde sıkıntı var bide çook zayıf galiba umarım tüye girmiştir (gerçi bunlarda tüye gireni yeni görüyorum ) bendekilerde böyle bi durum yok sağolsun 3 aydır yavru bekliyoz. cinsiyetleri de aynı sanki bunların ben bu konuda 1 ay uğraşıp anca tespit yapmıştım

Son düzenleme:
Masallah Murat kardesim..Insallah kisa surede yavrularina kavusursun.

Sağlıklı uzun ömürleri, yavruları ola.

Maşallah.
Hayırlı olsun.
Tüyleri kadar ömürleri ve yavruları olur İnşallah.

MaşaALLAH. Sagdakinin boyun tarafi neden oyle ?

Teşekkür ederim saolun. tüye girdi ondan dolayı boyun kısmındaki tüyleri döküldü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Hocam sağdaki hasta gibi tüylerinde sıkıntı var bide çook zayıf galiba umarım tüye girmiştir (gerçi bunlarda tüye gireni yeni görüyorum ) bendekilerde böyle bi durum yok sağolsun 3 aydır yavru bekliyoz. cinsiyetleri de aynı sanki bunların ben bu konuda 1 ay uğraşıp anca tespit yapmıştım

valla şöyle söyleyim 5-6 yıldır bu işi yapıyorum takip ediyorsanız az çok bilirsiniz facebook da olsun forumda vs olsun. bugün aldım kuşlar gayet sağlıklılar o konuda şüpheniz olmasın büyük konuşmayım kötü kuş sokmam üretimhaneme sağdaki dişimiz tüye girdi ondan dolayı boyun kısmındaki tüyleri gitti zaman içinde çıkar dişi küçük değil erkek iri yarı olduğu için yanında yavurusu gibi kaldı . daha öncede yavru alındı bunlardan dişi-erkekli :) Yorumunuz için teşekkür ederim. iyi geceler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Masallah Murat kardesim..Insallah kisa surede yavrularina kavusursun.

Allah razı olsun serkan abi inşallah en kısa zamanda duyarsın yavru haberlerini :)

Son düzenleme:
Endiselendim bi an o kadar anlamiyorumda abi :)

Sağlıklı uzun ömürleri, yavruları ola.

Çok teşekkür ederim cihat bey saolun. inşallah bakalım hayırlısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

Maşallah.
Hayırlı olsun.
Tüyleri kadar ömürleri ve yavruları olur İnşallah.

çok teşekkür ederim uğur bey saolun .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

Endiselendim bi an o kadar anlamiyorumda abi :)

neden endişelendiniz orasını anlamadım ? :)

hocam bende bu olayı yeni gördüm bende olmadı da öğrenmiş oldum çok teşekkürler

Maşallah hayırlı olsun kardeşim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah bereketli olsun