Karadeniz Pet

yeni aldığım yavru muhabbetimin cinsiyeti

• Konbuyu başlatan exramo
  • Başlangıç tarihi
gözleri siyah gözleri kırmızı olanda vardı gözrengi önemlibi foktörmü muhabbet kuşlarında acaba?

Keşke kırmızı gözü aldaydınız ozaman bir albino muhabbetiniz olurdı ama bud tatlı Maşşallah :) pek net değil ama dişi gibi geldi bana

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

çift faktörler albinodan daha iyi yani siyah gözler. albino ve lutinolar genetik bir bozukluk olduğundan aynı albino insanlar gibi deri hastalıklarına çok meğilliler. çift faktörlerde böyle bir sorun yok.

ve çift faktörün 1 artısı daha var çok farklı renklerde yavrular çıkarabiliyor

olsun ozan arkadaşın black eyes çift faktör bi mubişi var bu arada ışık çok kötü net cevap almak istiyorsan gün ışığında flash olmayan bi resim koyman resim aldatıcı olabilir şuan dişi olduğu kanaatindeyim

Benim fikrim de çift faktör daha iyi. Güle güle besleyin fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla dişi

dişi gibi duruyor fakat güneş ışığında daha net olur.

yarın farklı bi makine ile foto çekip koycam inşallah dişi değildir erkek die almıştım çünkü

Kusunuz dişi.

konuşturmak için almıştım özellikle erkek olmasını istiyordum tüh yalnız çokküçük bu hayvan kanatları bile çıkmamış daha yavruluktan dolayı dişi görünümünde olabilirmi acabaya çok beğenmiştim değiştirmekte istemiyorum

Soyle söyleyeyim burun deliklerinin kenarları beyaz ve çere rengi pembeye çalıyorsa disi maviye benziyorsa erkektir. Tabi anlaşılması cok zor olabiliyor ama bana erkek gibi geldi tabi daha net fotograflar koyarsanız konu kesinlik kazanır

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Geri