Karadeniz Pet

Yeni alınmış yavru sürekli uyukluyor

Frodo

Yeni Üye
Merhabalar.Pazar günü erkek 35 gunluk bir muhabbet kusu aldım.Kuşun daha gagası siyah.Ama sormak ıstedıgım şu ben bundan 2 yıl oncede aynı bu şekilde 30-35 gunluk bır kuş beslemiştim.Kuş inanılmaz hareketliydi.2-3 gunde elıme,omzuma,tamamen bana alışmıştı.Ama bu kuş inanılmaz tembel şöyle ki elimden korkmuyor omuzumdada duruyor fakat yem yıyor orda uyuyo,su içiyo dalıyo odanın ıcınde ucuyo bı yere konuyo orda gozlerını kapıyıp dalıyo.Yani biraz fazla uyuyo.Herhangi bir hastalık yok gozlemlerıme gore ama bana çok tembel geldi.Ne dersiniz dostlar yavrulugundan dolayı mıdır geçer mi?Yoksa karakteri mi böyle?

Valla benim kuş da böyleydi. Elimle nereye bırakırsam adım bile atmıyor, olduğu yerde duruyordu. Gel gör ki şimdi durduramıyorum. İnadına hiperaktif. İlgilen yeter. Her kuşun karakteri bir değil.

anladım çok uyuyunca hanı boyle mı olucak dıyor hep insan :D.İlgilenelim bakalım keratayla :D

Hayirli olsun kabarma ishal yeme icme yoksa endiselenin saglikli omurler olsun insallah

Mümkün olduğunca kafese koyma. Dışarıda olsun hep. Eline al,omzuna al, sohbet et, konuş. Plastik su şişelerinin mavi kapaklarını ileri geri hareket ettir. Oyun oyna. Göreceksin çok iyi arkadaş olacaksınız.

Mümkün olduğunca kafese koyma. Dışarıda olsun hep. Eline al,omzuna al, sohbet et, konuş. Plastik su şişelerinin mavi kapaklarını ileri geri hareket ettir. Oyun oyna. Göreceksin çok iyi arkadaş olacaksınız.
anladım hocam cok tesekkurler yardımların ıcın hergun ılgılenıyorum.Daha 5 gun oldu ama dedıgım gıbı geçenkı kusum 2 gunde alışınca sıkıntı ne dıye merak ettım.Dediğiniz gibi karakterleri farklı oluyor sanırsam.Buda ne zaman alışırsa artık :D

Geri