petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni başlıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Pazarlı tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ali Pazarlı
    Gizli

Yeni başlıyorum kuşumu nerden almalyım

2. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Ev üreticisi varsa ordan alman daha iyi olur yeni yeme düşmüş 2 aylık bir kuş alırsan çok kolay alıştırır ve eğitirsin.

3. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Dükkanlarda satanlarda alma bence hepsi işin parasında. Severek bu işi yapan kişilerden al biraz geçersen yeterince sitede mevcut zaten. Hayırlı olsun şimdiden.

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    tavsiyem petshoplardan alma eğer bildiğin üretici varsa ordan al daha sağlıklı oluyor forumda da üretici arkadaşlarımız var

5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Ben güvenilir pet shopdan aldım valla her petshop aynı değil

6. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Öyledir tabi ki genelleme yapmak doğru olmaz elden alırken bile sıkıntı olarabilir hiç belli olmaz. Ama eşeği sağlam kazığa bağlamak gerekir.

7. Samet Çağlar
    Gizli

Hobiciden almak daha iyi bence de.

8. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kuş sağlıklı sorunsuz olsunda nerden alırsan al tüyleri parlak olsun ayaklarında gagasında mantar olmasın vede tünekte düzgün dursun eğitmek istiyosunuzda yavru olsun gözü simsiyah gagasında da siyahlık olursa iyi olur. Şimdiden hayırlı olsun

9. Ali Pazarlı
    Gizli

Cok tesekkur ederim fakat tanidigim bir uretici yok ve yasim 16 ailem de ugrasmiyor ger seyvbna ait uretmek istemiyorum alip egitip beslemek istiyorum galiba pethbshop dan secicem

Sayfayı Paylaş