Karadeniz Pet

Yeni Çifthanem

yeni kafesiniz hayırlı olsun :)

Jumbo çift iyide 40 cm ilk yerde sadece üremek için hapis gibi oluyor gibi hissediyorum :( ben cifthane aldım sonra cok daraldıklarını hissettim iki çifti ayrı ayrı büyük kafeslere koydum . hayırlı olsun bu arada :)
Kardeşim gerekirse çifthaneyi sadece jumbolar için kullanırım. Önce hal, hareket ve tavırlarına bakmam gerekecek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

yeni kafesiniz hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim. Çok sağol.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Ortasına bir de kontraplak eklersiniz,birbirini görmezlerse iyi olur.
Ortasına kontraplak ekleyeceğim. Aynen yoksa huzursuz olabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

Süper abi. Vasıflı güzel kuşlar mantıklı gerçekten. Ben de istesem güzel bir damızlık var mıdır acaba?
Özel mesaj attım

İnşallah en yakın sürede dolacak içi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Güzel hayırlı olsun sana da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:12 --

Dostum çok sağol. Sana demiştim ya ay sonunda gelecek birisi diye. Onu bekliyorum bende kuşlar için.

Benim ole bos duruo kullanmiorum :) ama sizinki 60 lik gibi

Benim ole bos duruo kullanmiorum :) ama sizinki 60 lik gibi
Yok dostum 80'lik. Daha once 60 ligimda vardi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Cifthanemle ilgili tavsiyeleriniz var mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

Yorumlarinizi bekliyorum. Eksik olan birsey var mi? Tunekleri capraz altli ustlu 2 tane biraktim. Akilli yemlik var ama karar veremedim daha takip takmayacagialma

Son düzenleme:
Yok dostum 80'lik. Daha once 60 ligimda vardi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Cifthanemle ilgili tavsiyeleriniz var mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

Yorumlarinizi bekliyorum. Eksik olan birsey var mi? Tunekleri capraz altli ustlu 2 tane biraktim. Akilli yemlik var ama karar veremedim daha takip takmayacagialma

şimdiki halinden birfoto atabilirmisiniz

maşallah, çok hoşuma gitti kafesler. kaliteli duruyor...
şu salıncak vede ballı kraker denen şeyi tasvip etmiyorum...
özellikle kraker, sağlıklı bişey gibi gelmiyor bana.
bu arada kuşlarada maşallah,
sağlıkla büyüsünler...

maşallah, çok hoşuma gitti kafesler. kaliteli duruyor...
şu salıncak vede ballı kraker denen şeyi tasvip etmiyorum...
özellikle kraker, sağlıklı bişey gibi gelmiyor bana.
bu arada kuşlarada maşallah,
sağlıkla büyüsünler...
Çok teşekkür ederim. Kaliteleri iyi kafeslerin.
Salıncak, kızıştığında çanını çalıyor erkek. O sebepten duruyor.
Ballı krakeri kaldırdım. Bende artık tasvip etmiyorum. Sğlıksız bence de.
Kuşlar da inşallah dediğiniz gibi olur. Bugün 2 çift daha gelecekti ama malum İstanbul'da hava şartlarından olmadı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

++++++++++

Kuşların maşaallahı var. Sağlıklı büyür yavruları olurlar inşaallah...

Son düzenleme:
foto bekliyoruz :()

Cok mu merak ettin? Hatirlarsan paylasmistim 2 hafta once. Sende gereksiz yorum yapmistin. Istiyorsan konularimdan gir bak resimlerine. Yok ikna olmadim dersen gel gostereyim sana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

Dostum ozelden yollarim sana.

Hmm hatırladım ingilizleri diyorsun