Karadeniz Pet

Yeni çirkinlerim Maşallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar Küçük kuş maceramız gerek heyecanlı gerek telaşlı zamanlar ile geçti,bu dönemde bayağı bir tecrübemiz oldu, Bu forum üzerinde paylaşımlar ile nerede ne zaman ne yapılması gerektiği konusunda güzel birlikteliğimiz var.Tıpkı bir aile çatısı gibi, hobihaneme getirdiğim yeni çiftimi sizinle paylaşmak istiyorum, Maşallah 3.gününde çiftleştiler inş bu çirkinler gibi güzel yavrular alırım, Bu yolda emek veren tüm arkadaşlara sağlıklı ve keyifli üretimler dilerim.
rRbPam.jpg

48J6nA.jpg

maşallah hayırlı olsun ve hayırlı üretimler cihan. istanbul a geldin ama haber vermedin ;)

maşallah hayırlı olsun ve hayırlı üretimler cihan. istanbul a geldin ama haber vermedin ;)

Ercan tşk ederim evet geldim ama kimseyi göremedim malesef:( halbuki sizleri görüp tanışmak istiyordum aramızda da konuştuk uygun ilk etkinlikte toplu bir şekilde görüşelim inşallah

Maşallah Cihan usta. Bereketli üretimleriniz olsun İnşallah.

Maşallah usta, hayirli olsun.
Bereketli üretimler olsun. kuslar guzel.

Maşallah usta güzel çift sağlıklı yavruların olur inşaallah

İnşallah güzel yavrular alacaksınız. Maşallah çiftiniz çok güzel ve birbirlerine yakışıyorlar.

Maşallah usta, hayirli olsun.
Bereketli üretimler olsun. kuslar guzel.

Tşk ederim bunyamın usta saolasın:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:12 -->-> Daha önceki mesaj 07:12 --

Maşallah çok güzeller.

Tşk Yavuz bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:13 -->-> Daha önceki mesaj 07:12 --

Maşallah usta güzel çift sağlıklı yavruların olur inşaallah

Saol Yusuf ustam tşk ederim eksik olma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:14 -->-> Daha önceki mesaj 07:13 --

İnşallah güzel yavrular alacaksınız. Maşallah çiftiniz çok güzel ve birbirlerine yakışıyorlar.

Saolun güzel temennileriniz içinde ayrıca tşkler

hayırlı olsun, tüyleri kadar ömürleri olsun