Karadeniz Pet

yeni dişi kuşum sizce nasıl?

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
merhabalar 8 9 aylık erkek kuşumun yanına dün dişi aldım.erkek gelir gelmez gagaladı arkasına geçmeye çalıştı felan dişi de kızışmış durumda erken bir baka olma durumu varmıdır? ve yuvalık ne zaman takılmalıdır?
RyB5Ro.jpg

http://i.hizliresim.com/A2glNQ.jpg

Yuvaligi hemen takmani tavsiye ederim yavas yavas alissinlar

Yuvaligin kuslara hic bir zarari olmaz aksine ciftlesmeye zemin hazirlar ve hizlandirir bu arada disi kusun ceresini yakindan flashsiz cekmenz mumkunmu kus kizismams hatta sanki erkek gibi geldi bana

Resim yanıltmıyorsa bu kuş erkek

bence cok cirkin almasaydın keşke . Yuvalık her zaman boş kafeste bile olsun.

vala benlik bişey yok erkek kuşa aldım::)):):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

Yuvaligin kuslara hic bir zarari olmaz aksine ciftlesmeye zemin hazirlar ve hizlandirir bu arada disi kusun ceresini yakindan flashsiz cekmenz mumkunmu kus kizismams hatta sanki erkek gibi geldi bana

Gn5rj2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:31 --

Resim yanıltmıyorsa bu kuş erkek

yapmayın lütfen ne hayallerle aldım:(eminmisiniz?

şaka şaka dedim herkes aynı der bir kerede farklı söyliyeyim istedim kuşlar güzel... Yanlız o sarı kuş erkege benziyor.

hayır canım yaa mavi erkek:)):sarıyı dişi diye aldım:) harbımı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

dişi kuş daha 1 günlük?sizce ihtimal nedir?

dişi dediğin genç erkek

ceresi pembe diye kız demiştir kuşunuz resesif parçalı çekinik kuş bu tür kuşlarda erkek kuşu hep dişi sanarlar :)

artı burun delikleri beyaz diye verdi:)

ama kuşunuz erkek yani öpüşür gibi yem falan verebilirler bi an önce götürün bence benimde coook zaman önce başıma geldi :) o kuşunuzun cere rengi kızışasa hiç bi zaman değişmez öyle kalır renk mutasyonundan dolayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

artı burun delikleri beyaz diye verdi:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

resesif parçalı çekik nedir abi:)

Muhabbet Kuşu Renk Ve Mutasyonları buyrun bilgi için

Geri