Karadeniz Pet

Yeni Eşe attiğim kuşlarim

Pasa89

Meraklı Üye
Dısi acayip hırçın. Eşe yeni attim. Gagalasmalar oluyor ama kavga denemez. Sizce zaman bu isi cozer mi yoksa baska disi denemeli miyim?

http://hizliresim.com/v5mGLz

Son düzenleme:
Maşallah zaman bu işi çözer tünekler de epey uzun

Maşallah zaman bu işi çözer tünekler de epey uzun

Insallah :) evet buyuk bir salma. Ikiye ayirip ayri bolmelerinde 1 hafta tuttum. Simdi kavga etmeleri ihtimaline karsi biraz genis olsun istedim. 1 haftaya kadar ikisini bir bolmeye yerleştirmeyi düşünüyorum

Maşallah Bereketli Olsun, yuvalığın giriş yerinin hemen altına küçük bir tünek parçası takarsanız kuşların yuvalığa girişleri daha rahat ve kolay olur diye düşünüyorum,

Maşallah Bereketli Olsun, yuvalığın giriş yerinin hemen altına küçük bir tünek parçası takarsanız kuşların yuvalığa girişleri daha rahat ve kolay olur diye düşünüyorum,

Teskkur ederim :) dikkate alacam

Erkek de dişi de çok güzel, maşallah. Bu ufak didişmeler, kur yapmanın bir başka yolu olabilir. Kızıştırmaya devam...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek de dişi de çok güzel, maşallah. Bu ufak didişmeler, kur yapmanın bir başka yolu olabilir. Kızıştırmaya devam...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok tesekkur ederim :) kizistirma konusunda biraz beceriksizim sanirim ya da aceleciyim mama vitamin nijer eksik olmuyor gerisi nasiptir herhalde :)

Maşallah. Yavrularını görmekte nasip olur inşallah.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şiddetli kavga yoksa beklemek daha doğru olur. Haftalık mama ve kızıştırıcı takviyesi yapın. Eş değişimi en son başvurulması gereken yöntem bence.

Geri