petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni eşlerimiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaan KOÇ tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Kaan KOÇ
    Gizli

Kaan KOÇ Guest

Kuşlarımda yaş sorunu olduğu için onlara yeni eşler aldım benim kuşlarım 3 ay dişi 8-9 ay erkek yeni aldıklarında 6 ay erkek ve 7-8 ay dişi 3 aylık ve 6 aylık kuşlar ve 8 aylık ile 7 aylık kuşlar eş olacak. Sizce kuşları getirince hepsini aynı salmaya mı atıyım önce yoksa direk eşleri ayrı kafesemi atıyım ?

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

salma kafeste erkek sayısı dişiden az olursa iyi olur. bence 1 tane daha dişi alıp hepsini salmaya atın.

3. Kaan KOÇ
    Gizli

Kaan KOÇ Guest

Düşürdün bak akşam akşam aklıma :D alıyım bari napıyım eş tutsunlarda. Peki ne gibi bir faydası olacak bu durumun ?

4. Kaan KOÇ
    Gizli

Kaan KOÇ Guest

Kaptım o işi tamamdır Mehmet kardeş

5. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Bu arada Kaan bey hayırlı olsun kuşlarınız benim önerim 3. bir disi için acele etmeyn kuşlarınız daha küçük salmada şart dgl benim görüşüm 3,4 ay dursunlar derim acele edip sonunda bişey çıkmazsa şevkinz kırılabilir + extra masrafa gerek yok derim bu süre zarfndada gözlem yapmş ve tecrübe edinmiş olursunuz

İyi forumlar..

6. Kaan KOÇ
    Gizli

Kaan KOÇ Guest

Teşekkür ederim Yücel bey

Sayfayı Paylaş