Karadeniz Pet

yeni eşlerimiz

• Konbuyu başlatan Kaan KOÇ
  • Başlangıç tarihi
K

Kaan KOÇ

Guest
Kuşlarımda yaş sorunu olduğu için onlara yeni eşler aldım benim kuşlarım 3 ay dişi 8-9 ay erkek yeni aldıklarında 6 ay erkek ve 7-8 ay dişi 3 aylık ve 6 aylık kuşlar ve 8 aylık ile 7 aylık kuşlar eş olacak. Sizce kuşları getirince hepsini aynı salmaya mı atıyım önce yoksa direk eşleri ayrı kafesemi atıyım ?

salma kafeste erkek sayısı dişiden az olursa iyi olur. bence 1 tane daha dişi alıp hepsini salmaya atın.

Düşürdün bak akşam akşam aklıma :D alıyım bari napıyım eş tutsunlarda. Peki ne gibi bir faydası olacak bu durumun ?

Bu arada Kaan bey hayırlı olsun kuşlarınız benim önerim 3. bir disi için acele etmeyn kuşlarınız daha küçük salmada şart dgl benim görüşüm 3,4 ay dursunlar derim acele edip sonunda bişey çıkmazsa şevkinz kırılabilir + extra masrafa gerek yok derim bu süre zarfndada gözlem yapmş ve tecrübe edinmiş olursunuz

İyi forumlar..

Bu arada Kaan bey hayırlı olsun kuşlarınız benim önerim 3. bir disi için acele etmeyn kuşlarınız daha küçük salmada şart dgl benim görüşüm 3,4 ay dursunlar derim acele edip sonunda bişey çıkmazsa şevkinz kırılabilir + extra masrafa gerek yok derim bu süre zarfndada gözlem yapmş ve tecrübe edinmiş olursunuz

İyi forumlar..

Teşekkür ederim Yücel bey

Geri