Karadeniz Pet

yeni gelecek kuşum

Enes YLKSN

Emektar Üye
Arkadaşlar haftaya gelecek olan kuşum hakkında bilginiz almak istiyorum

Albino erkek galiba pahalıdır azda olsa Çünkü albinolar Yüzde 90 dişi bendede erkek var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

Güzel kuş sağlıklı çok hareketli olur görürsün bak :D

Duble faktör erkek, yakışıklı ve yetişkin erkek bir kuş.

Tşkler arkadaşlar gelir gelmez dişi atacağım yanına umarım iyi. Anlaşırlar :)

Tşkler evet siyah, 4 çift oldu bununla 5 çift olacak, şimdi yavru alma zamanı :):)

İnşallah evlatlarım gibi seviyorum onları dışarı çıkınca özlüyorum, dışarda zaman geçirmek aynı zamanda para harcamak demek İstanbul gibi bir yerde, hem evimdeyim hem stresimi atıyorum :):)

Bende öyle diyorum ama kuşlara da harcıyorum para :D

Evet harcanıyor 10 tane kuşun masrafı aylık 20 30 lirayı geçmez,

Bende de 5 çift var benim geçiyor kardeş biraz fazla bakım yapıyorum heralde :D

Senin kuşlar kuaföre felan gidiyorsa geçer kardeşim :):) işin şakası bir yana varsın 50 gitsin canları sağ olsun,

duble faktör bi erkek :) bendede dişisi var erkek arıyorum yakın çevrede

Senin kuşlar kuaföre felan gidiyorsa geçer kardeşim :):) işin şakası bir yana varsın 50 gitsin canları sağ olsun,

Bende öyle hergün başka şeyler alıyorum. Bazen güzel kafes görüyorum tam benlik diye alıyorum ama öyle boşta duruyor :)

Çiftler çoğalsın hepsini kullanırım inşallah :)

Bu arada ben çift faktör erkekleri çok beğeniyorum maşallah resimdeki haylazda çok güzel.

Bende öyle hergün başka şeyler alıyorum. Bazen güzel kafes görüyorum tam benlik diye alıyorum ama öyle boşta duruyor :)

Çiftler çoğalsın hepsini kullanırım inşallah :)

Bu arada ben çift faktör erkekleri çok beğeniyorum maşallah resimdeki haylazda çok güzel.

Bende aynen öyle, dediğin gibi gözüme çarpsın aş beni desin dayanamıyorum pat alıyorum, :):) evet benimde çık hoşuma gidiyor bu faktörler, inşallah bol bol yavru alırsınız

Bende kırmızı göz iri bir albino takım bulursam dayanamayacağım galiba :D

Hahajhaha inşallah, evde 10 tane kuş oldu 2 çift Jumbo var, bu kadar yeterli, bende iri çekoslavak bulursam alırım,sanırım :):) dostum buberkeğğn yanına nasıl bir dişi gider

Ayiptir sormasi o kusu ne kadara alicaksin bende almayi dusunuyorum masallah cok guzel

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi