Karadeniz Pet

Yeni gelen kuslarda ötmeme durumu ?

civcivcivciv

Meraklı Üye
Ben dun yeni 2 tane kus aldim birisi iyi hareketliyken digeri pek hareketli degil hic otmedi yem yiyor diskisida iyi bu normalmi bide devamli gozlerini kapali tutuyor ne zamana kadar bu durum duzelir sessiz olanda erkek ayrica

Bir sey soyleyecek biri yokmu yaa

1-2 hafta kafes sabit durmak üzere alışma aşaması olduğu için ötmezler,
Nasıl yeni girdiğiniz ortama biraz çekingen kalırsınız kuşlarda öyledir.
Normal bir durumdur 1-2 hafta yerinden oynatmayın çok elinizi sürmeyin, ve sürekli konuşmaya çalışın, 1-2hafta içinde alışacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birde erkekli dişili çift aldıysan her çiftin dişisi ötmez bende 6 aydır bir çift var, erkeğin yanındayken dişinin öttüğünü hiç bir zaman görmedim
Ayırdığım vakit sesiniduyduğumda şaşırmıştı, kuyruk sallama sorunu var mı kuşunuzda ? Solunum problemi olduğunda ötmeyebiliyorlar.

Erkek dişi baskınlık durumuna göre değişebilir 2-3 hafta sonra hala aynı ise durum ayırıp deneyin

K
Erkek dişi baskınlık durumuna göre değişebilir 2-3 hafta sonra hala aynı ise durum ayırıp deneyin

Kuyruk sallama yok disi hareketli erkekten yem yiyor sonra tunegine geri gidiyor gaga tasiyla falan oynadi hasta olmasindan korkuyorum ona gore degistirmeyi dusundumde diskisida normal sakin elimede geliyor kafesinde sevdiriyoda kendini

K

Kuyruk sallama yok disi hareketli erkekten yem yiyor sonra tunegine geri gidiyor gaga tasiyla falan oynadi hasta olmasindan korkuyorum ona gore degistirmeyi dusundumde diskisida normal sakin elimede geliyor kafesinde sevdiriyoda kendini

yüzünü kanatlarını görexek şekilde ve dışkısının fotoğrafını atarmısınız

Ekli dosyalar

• 1521276432105430538843.jpg
    1521276432105430538843.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 8
  • 15212765043921683259622.jpg
    15212765043921683259622.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 8
  • 15212766362611671983546.jpg
    15212766362611671983546.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 8
Ne kabarıklık var nede kanat düşüklüğü gözleride iyi bakıyor hemüz çekingen durumda, 2 hafta sonra normale dönecektir

Pek yok gibi benim kuşumda daha çok vardı, tüye girip çıktıkça düzelmeye başladı omu sorun etmeyin, mantar gelan dagözükmüyor içiniz rahat olsun, dökülme olursa kendim ıyguladığım bi tedavide var. Konu açarsanız ikerde yardkm ederiz iyi üretimler

Pek yok gibi benim kuşumda daha çok vardı, tüye girip çıktıkça düzelmeye başladı omu sorun etmeyin, mantar gelan dagözükmüyor içiniz rahat olsun, dökülme olursa kendim ıyguladığım bi tedavide var. Konu açarsanız ikerde yardkm ederiz iyi üretimler

Tesekkurlerr

Kuşunuz yer değişikliği nedeni ile çekingen ürkek eve alışınca düzelir tüyü kadar yavruları olur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri