petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni gelen kuşun durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigit72 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 2 gündür gündüzleri ele geliyor geziyor tozuyor. Ama akşam olunca kafeste köşeye asılıp resimdeki gibi duruyor kafasinida arkaya döndürüp oylece kalıyor nedendir acaba[​IMG]

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Eğer karanlık olursa korkuyordur.Benim kuşumda tele yapışırdı sonradan alıştı.

3. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Aydınlıktada aynı anlamadim gitti . Gündüz elimi uzatir uzatmaz elime gelip dışarı cikiyor ama aksamnboyle köşeye asılıyor elimi uzatinca sinirleniyor

4. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    eğer yeni aldıysan kuşu ilk zamanlar böyle yapması normal , benim kuşta böyle yapardı sonradan bıraktı

5. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Kendini güvende hissetmediğinden olsa gerek.Kafesin yerini falan mı değiştirdiniz? Ya da kafes hangi seviyede duruyor? Sizin göğüs hizanızda olsa iyi olur.Ayrıca kafesin üstlerine doğru bir tünek takın ya da tüneyebilceği salıncak.Kuşlar yüksekte daha rahat ettiğinden bu ona iyi gelecektir.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yeni ortamına alışınca düzelecektir.
    Güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş