Karadeniz Pet

Yeni kuş alacağımda yardımcı olurmusunuz ?

Hakan saygı

Yeni Üye
arkadaşlar ,
cekoslavak veya hollanda almayı planlıyorum hem orta irilikte hem canlı renkteler hemde ingilizlere göre daha ucuzlar ,

yaşadığım şehirde kuşları ithal olarak getirten bir yer var , bi de adam bu işin bölümünü okumuş üniversitede ne alakaysa neyse işte

aradım telefonla sordum ( arkadaşlarım önceden almıştı )
fiyatı rengine cinsine yaşına göre değişilik gösteriyor şu an bişey diyemeyiz gelmeniz gerekli dediler , ortalama fiyatı sordum söylemedi. bu ek olarak kuşcuların yoğun olarak olduğu yerde oradaki kuşların coğu cansız renkte yerli kırması oluyorlar bizdekiler öyle değil geldiğin zaman renklerinin parlaklığındanda anlayabilirsin dedi

1.sorum : sizce neden fiyatını söylememiş olabilir

2.sorum : bir çifti kaça almam uygun olur (cekoslavak veya hollanda)

3.sorum : cekoslavak mı yoksa hollanda mı almam daha iyi olur ..

4.sorum : ithal olarak getirtmenin ne faydası var onu anlamadım

5.sorum : bir çiftim daha var onlardan yavru bekliyorum onlar rahatsızlık duyup kuluçkayı bozarlar mı ?

not : arkadaşlarım ve bir çok kuş beslyeen kişiler bu yere götürür kuşlar hastalandığı zaman veteriner yerine .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyat satıcıya göre değişir.Herkes kendi besleyip sattığı kuşa istediği fiyatı isteyebilir. İthal edenler hobi veya üreticilerin altında fiyata kuş satabilirler genelde. Yeni alacağınız kuşları yavru beklediğiniz kuşlardan ayrı bir kafese koyarsanız bir sorun olmaz.

Fiyat satıcıya göre değişir.Herkes kendi besleyip sattığı kuşa istediği fiyatı isteyebilir. İthal edenler hobi veya üreticilerin altında fiyata kuş satabilirler genelde. Yeni alacağınız kuşları yavru beklediğiniz kuşlardan ayrı bir kafese koyarsanız bir sorun olmaz.

peki hnagi cinsi almamı önerirsiniz

peki hnagi cinsi almamı önerirsiniz

Irk konusu sizin tercihinize kalmış.Ben bir öneride bulunamam.Küçük ırklar daha hareketli oyuncu olurken iri ırklar hantal fakat gösterişli olurlar.Buna göre karar verebilirsiniz.Ne hantal ne de küçük olsun derseniz bunları arasındaki ırklara bakabilirsiniz.

slm ben 2 ay önce yavru aldım erkek diye ama herkes dişi diyor gittim bi daha aldım 2 side aynı kafeste net cevap verbilirmisiniz acil erkek çok istiyom tuturamıyorum

slm ben 2 ay önce yavru aldım erkek diye ama herkes dişi diyor gittim bi daha aldım 2 side aynı kafeste net cevap verbilirmisiniz acil erkek çok istiyom tuturamıyorum

Yasin, bir konu aç şu bölüme ==> Cinsleri ve Irkları - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu
Kuşların fotoğraflarını çek burun bölgeleri net görünsün. Flaş kullanma. Fotoğrafları foruma yükle ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

Geri