petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş aldım ön görüşleriniz neler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CccesurCcC tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. CccesurCcC

[​IMG] hayırlı akşamlar millet bu kuşu saatler önce aldım sağlığı felan nasıl ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. CccesurCcC

Teşekkür ederim levent bey ben ilK kez besliyorum ilk önce bitane dişi 4 aylıkmı ne vardı bunuda bugün yanına aldım ama çok soğuk bu

4. zeytinkaşarı

zeytinkaşarı New Member

Beğenileri:
    0
    Gayet güzel maş

5. CccesurCcC

Teşekkür ederim ama bu kuşların kanatlarını kesiyorlar ben ilk dişisini aldığımda kanadı kesik haldeydi kanatlarının kesimi ne için?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Dişinin kanadı böyle

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kanadını keserek güya senden kaçamaz ve daha kolay alışır bu kanat kesenleri anlamıyorum (lafım size değil bu kanat kesme işini yapanlara yanlış anlamanızı istemem :) )merak etmeyin tüy dökümü geçirdimi uzun tüyleri çıkar ama şuan dişi kuş böylede çok tatlı :)

#6 Rassien, 8 Şubat 2015
    Son düzenleme: 8 Şubat 2015
  7. CccesurCcC

Dişiyi aldığım 2 hafta oldu olcak erkeğide sabah aldım dişinin kanadı kesik erkeğin kanadı kesik değil acaba kestirsemmi kestirmesemmi diye kararsızım erkek uçuyor dişi uçmaya çalışıyor kendine zarar veriyor

8. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Sakin kestirme sakin alisir

Samsung Galaxy S4

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Zaten tuy dokmede uzucak biraz rahatlar

Samsung Galaxy S4

9. CccesurCcC

Peki bunlara beslenme olarak ne verebilirim elma koyuyorum yemiyorlar

10. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Havuc rendeleyip yem boyutuna getir yemle beraber yesinler :) havuccu bunlar :D

Samsung Galaxy S4

11. CccesurCcC

Hmm kafesinde ayna var onu çıkarmama gerek varmı

12. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Ben cikarmadim cikarmicamda konusmaz falan diyolar ama benim eski kusum ayna sallanirken sapsik sapsik diye bagirirdi :)

Samsung Galaxy S4

13. CccesurCcC

Peki bunu konuşturmamız için neyapmamız gerek

14. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Gunde 50 kere ona ismini ogretceksen ismini tekrarla benimkinin ismi Paşa (ş li bir isim kullanmani tavsiye ederim)pasa diyince otuo 1 2 ay sonra o diyor eskisine bole yaptim :)

Samsung Galaxy S4

15. CccesurCcC

50 kere ben cicikuş eşşeksıpası felan gibi şeyler söylüyorum

16. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Devam devam bisure sonra otcek sonra mirildanmalar basliycak czczcz dicek bole devm ederse dogru yoldasin egitimide unutma basla simdiden

Samsung Galaxy S4

17. CccesurCcC

Dişiye kesintisiz her sabah czcz felan diyor ağzıbı kıpırdatıyor tek sıkıntı erkek daha yeni korkuyor elimi uzattımı kaçıyor dişide çok kıskanç galiba elimi uzatır uzatmaz gagalıyor bu gagalamanın çözümü varmı uğur bey

18. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek normalde,2 kus uretimci isi yada pek ilgilenemeyenler yapiyor sen konusturcaksan tek basina erkek :)

Samsung Galaxy S4

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Ben simdi kapicm sabah okuyabilirim basarilar :)

Samsung Galaxy S4

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Gagalama kiskanclik onla daha fazla ilgilen oburu kiskansin sana yanassiin ;)

Samsung Galaxy S4

19. CccesurCcC

Dişi kuşa tam iki haftadır kafeste gagalıyor dışarı koyuyorum odanın içinde geziyor gelip kafesin içine yada kafesin üst tarafına çıkıyor ozaman iştr kıskanmaya başlıyor

20. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Mama da yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş