Karadeniz Pet

yeni kuşlarıım üstadlardan yorum bekliyorm

• Konbuyu başlatan Serdar Nişancı
  • Başlangıç tarihi
S

Serdar Nişancı

Guest
İngiliz kırığı ile çek kuşlarımı 1 hafta önce aldım yalnız ancak eve getirebildim yer olmadığı için dişi bana yumurtalayacak gibi gözüküyor ama üstadlar da resimlerden bakabilirlermi?
yumurtalayacaksa ise yumurtalardan fayda beklentisine girmek gerekirmi yeni yer yeni yuva olduğu için?

0VaJLW.jpg

A2vrgX.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

güncel yorumlarınızı bekliyorm

kuşun popo kısmını da bir çekebilirmisin? şişkinlik var mı bir bakalım.

İkinci resme bakarak yumurtlayacak gibi gözüküyor.Eve yeni gelen kuşlarda belli bir alışma evresi muhakkak olur.Kuşlar,daha önce yavru alınmış,tecrübeli ise yumurtlarsa yatar.İşi olağan seyrine bırakın,belli bir yerleri olsun,yerlerini sürekli değiştirmeyin.

İngiliz kırığı ile çek kuşlarımı 1 hafta önce aldım yalnız ancak eve getirebildim yer olmadığı için dişi bana yumurtalayacak gibi gözüküyor ama üstadlar da resimlerden bakabilirlermi?
yumurtalayacaksa ise yumurtalardan fayda beklentisine girmek gerekirmi yeni yer yeni yuva olduğu için?

0VaJLW.jpg

A2vrgX.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

güncel yorumlarınızı bekliyorm

Yer değişikliğinden dolayı strese girecek kuşlarınız.. Mümkün olduğunca uzak durun, sizin varlığınızda yumurtalarına yatmayı bırakır. Yumurta kontrolü de çok yapmayın.. kuş henüz alışmadı yeni ortamına..

Geri