petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşlarıım üstadlardan yorum bekliyorm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serdar Nişancı tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Serdar Nişancı

İngiliz kırığı ile çek kuşlarımı 1 hafta önce aldım yalnız ancak eve getirebildim yer olmadığı için dişi bana yumurtalayacak gibi gözüküyor ama üstadlar da resimlerden bakabilirlermi?
    yumurtalayacaksa ise yumurtalardan fayda beklentisine girmek gerekirmi yeni yer yeni yuva olduğu için?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

güncel yorumlarınızı bekliyorm

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun popo kısmını da bir çekebilirmisin? şişkinlik var mı bir bakalım.

3. tttttt

tttttt Guest

İkinci resme bakarak yumurtlayacak gibi gözüküyor.Eve yeni gelen kuşlarda belli bir alışma evresi muhakkak olur.Kuşlar,daha önce yavru alınmış,tecrübeli ise yumurtlarsa yatar.İşi olağan seyrine bırakın,belli bir yerleri olsun,yerlerini sürekli değiştirmeyin.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yer değişikliğinden dolayı strese girecek kuşlarınız.. Mümkün olduğunca uzak durun, sizin varlığınızda yumurtalarına yatmayı bırakır. Yumurta kontrolü de çok yapmayın.. kuş henüz alışmadı yeni ortamına..

Sayfayı Paylaş