petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşlarım Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Kral tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Kral

Onur Kral Guest

Sevgili üstadlar bu kuşları 4-5 aylık diye aldım cinsiyetleri ve yaşları nedir acaba iyi anlaşıyorlar ara sıra kavga etselerde araları iyi birbirlerini besleyip öpüşüyorlar genel bilgi istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. ismail baktır

Sağdaki erkek koyu mavi olan. Soldaki ise dişi en az 7,8 aylık kuşlar. Maşallah çok güzeller

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    açık mavi olan dişi koyu olan ise erkek erkek olan 6-7 aylık diyebilirim fakat dişinin yandan bir resmi varsa daha iyi cevap verilebilir

4. Onur Kral

Onur Kral Guest

Çok sağolun dişide kızgınlık belirtileri görüyorum tüy taşıyor ve kağıtları parçalıyor ancak erkekte herhangi birşey yok belirtiler nelerdir size yuvalık takmalımıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Güncell+++

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    onur bey bana kalırsa yuvalık takın derim yavru almak istiyorsanız odanın içine salmayın derim yine en iyi siz bilirsiniz yuvalıgı takın

6. mesut usenmez

kardeşim bana göre 1 yaş çivarı kuşların sağlıklı görünüyor maşallah diyelim..

7. Onur Kral

Onur Kral Guest

Ne diyorsunuz yahu bunların zamanı gelmiş desenize hemen icraata geçelim o zaman teşekkürlerimi sunuyorum :)

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kavga yi her kuş eder cok buyuk kavgalar olmadıği sürece sorun olmaz. dostum... yuvalık taka bilirsin...

9. Onur Kral

Onur Kral Guest

Çok sağolun teşekkürler hemen takıyorum bakalım durum ne gösterecek nijer takviyesine devam :)

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tabi takiğiniz 1 ay içinde hemen pat diye çifleşmezler ben 6 aydir bekliyorum mesela ...

11. Onur Kral

Onur Kral Guest

Orası öyle biz takalım gerisi onlara kalmış

12. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Nijer Nadir Verin Dayamayın Sürekliliği Kuşlarda Körlüğe Kadar Gider

13. Onur Kral

Onur Kral Guest

Dogrudur Ümit bey dozajında verıyorum

14. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Dozajı Önemli Değildir O Kadar Önemli Olan Ne Kadar Sıklık İle Verdiğinizdir Benden Size Tavsiye Yumurtayı Güzelce Haşlayın Bir Çay Kaşığı İçine Nijer Atıp Mamalığa Ezin 2 haftada bir verin

Sayfayı Paylaş