Karadeniz Pet

Yeni Kuşlarım Hakkında

• Konbuyu başlatan Onur Kral
  • Başlangıç tarihi
O

Onur Kral

Guest
Sevgili üstadlar bu kuşları 4-5 aylık diye aldım cinsiyetleri ve yaşları nedir acaba iyi anlaşıyorlar ara sıra kavga etselerde araları iyi birbirlerini besleyip öpüşüyorlar genel bilgi istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

KqYplV.jpg

Sağdaki erkek koyu mavi olan. Soldaki ise dişi en az 7,8 aylık kuşlar. Maşallah çok güzeller

Çok sağolun dişide kızgınlık belirtileri görüyorum tüy taşıyor ve kağıtları parçalıyor ancak erkekte herhangi birşey yok belirtiler nelerdir size yuvalık takmalımıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Güncell+++

onur bey bana kalırsa yuvalık takın derim yavru almak istiyorsanız odanın içine salmayın derim yine en iyi siz bilirsiniz yuvalıgı takın

Sevgili üstadlar bu kuşları 4-5 aylık diye aldım cinsiyetleri ve yaşları nedir acaba iyi anlaşıyorlar ara sıra kavga etselerde araları iyi birbirlerini besleyip öpüşüyorlar genel bilgi istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

KqYplV.jpg

kardeşim bana göre 1 yaş çivarı kuşların sağlıklı görünüyor maşallah diyelim..

Ne diyorsunuz yahu bunların zamanı gelmiş desenize hemen icraata geçelim o zaman teşekkürlerimi sunuyorum :)

kavga yi her kuş eder cok buyuk kavgalar olmadıği sürece sorun olmaz. dostum... yuvalık taka bilirsin...

Çok sağolun teşekkürler hemen takıyorum bakalım durum ne gösterecek nijer takviyesine devam :)

Dozajı Önemli Değildir O Kadar Önemli Olan Ne Kadar Sıklık İle Verdiğinizdir Benden Size Tavsiye Yumurtayı Güzelce Haşlayın Bir Çay Kaşığı İçine Nijer Atıp Mamalığa Ezin 2 haftada bir verin

Geri