Karadeniz Pet

yeni kuşum geldi hemen uyumaya başladı.

• Konbuyu başlatan numenor111
  • Başlangıç tarihi
N

numenor111

Guest
öncelikle herkese iyi akşamlar. bugün yeni kuşumu almış bulunmaktayım. çok tatlı ve daha çok yavru anladığım kadarıyla.. arkadaşlar erkek gibi duruyor sizinde görüşlerinizi almak istiyorum bide ne kadarlıktır sanırım henüz çok genç. eve gireli 1 saat oldu şuanda hiç ilgilenmiyorum henüz o da hemen uyumaya başladı. poposunda pislikler var bayağı ama henüz çok yavru olduğu için dedi petshopçu. arkadaşlar sizlerinde yardımlarıyla nasıl yaklaşmalıyım biliyorum eğitim yazıları var ancak fiili olarak sizden öğrenmek isterim. yaşını ve cinsiyetiniz uzman arkadaşlarımız söylerse çok sevinirim. teşekkürler. buyrun kuşum burda.
w1cp8.jpg

Sanırım cinsiyet için daha erken. Uyumasının sebebi de yorulmuş olmasından olabilir

Masallah cok tatli yeni aldiginiz icin eve ve size adapte olana kadar sessiz sakin sanki hastaymis gibi durabilir kus.size ve yeni evine alisinca oyuncu olucaktir.daha kusu salmayin

Masallah cok tatli yeni aldiginiz icin eve ve size adapte olana kadar sessiz sakin sanki hastaymis gibi durabilir kus.size ve yeni evine alisinca oyuncu olucaktir.daha kusu salmayin
teşekkür ederim. yaşı ve cinsi hakkında bilgi vermeniz mümkün olabilirmi acaba ? hollanda grubu diye aldım ama ? bide yaşı nedir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

arkadaşlar cinsi ve yaşını tahmin edebilecek yokmu lütfen cvp bekliyorum ?

Geri