Karadeniz Pet

Yeni kuşum hakkındaki düşünceleriniz ? yaşı ve cinsiyeti ?

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
Arkadaşlar kuşu bugün aldım resimleri :

Nbnm0a.jpg

AYDWdv.jpg

Y5QmG2.jpg

gLrE10.jpg

adam bide tüy dökümüne girdiğini söyledi.

Fikirlerinizi bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Birde hemen elime alıştırmaya çalışayımmı bıraz beklesinmi 1-2 gün falan ??*

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Güncelll güncellll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

Yardım eden yokmu ya

Yerliye Benziyor Erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Az kafesi Temizle :)

Şimdi temizliyordum zaten :) birde bu kuşun hastalığı falan varmı görünüşe göre ? hemen elime alıştırmaya çalışmalımıyım ?

2-3 Gün Kafesin Dışından Elini Göster kafese yaklaştır ona zarar gelmiyceğini anlaması lazım. Sonra Eline yem al kafesin eline sok elini sabırlı olman lazım :) Yerse 2 hafta kafesin içinde durduktan sonra sal dışarı dışardı eğitime devam ed yem ver oyuncak ver alışıcaktır zaten merak edme :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu tüy dökümü değil kanatları kesilmiş pek sağlıklı gibi durmuyor mama veya vitamin takviyesi yapın 1 hafta kafesten çıkarmayın rengi güzel maşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pek sağılıklı görünüyor. Tüğleri düzensiz. Vitamin almanı öneririm suya damlatılıyor. Rengi çok güzel maşallah.

Arkadaşlar bu mama nasıl yapılır vitaminler falan karışık iş. bir mama tarifi vereck varmı ? ve tüylerinin uzamasına yardımcı olurmu

Geri