Karadeniz Pet

Yeni kuşum nasıl?

• Konbuyu başlatan M.Halik Kara
  • Başlangıç tarihi
M

M.Halik Kara

Guest
Arkadaşlar oğlumun yanına yeni eş aldım.Irkı ve yaşı hakkında yorum yapabilir misiniz?Aldığım yer çek kuş dedi ama...güven olmuyor biliyorsunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
albino ya benzıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://i.hizliresim.com/1PzXjD.jpg

Arkasında mavilik var albinolar bembeyaz oluyor bildiğim kadarıyla ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Kuşunuz Çek gibi duruyor.. Aldıgınız yer dogru söylemiş.. Arkadaşların dedigine bakmayın.. Albino bir ırk degildir.. Albino bir hastalık nedeniyle renklerin oluşmamasıdır.. Dolayısı ile Yerli kuşta albino olur, ingilizde, çekte.. Kuşunuz kızgın bir dişi.. Maşallah güle güle besleyin..

Kuşunuz Çek gibi duruyor.. Aldıgınız yer dogru söylemiş.. Arkadaşların dedigine bakmayın.. Albino bir ırk degildir.. Albino bir hastalık nedeniyle renklerin oluşmamasıdır.. Dolayısı ile Yerli kuşta albino olur, ingilizde, çekte.. Kuşunuz kızgın bir dişi.. Maşallah güle güle besleyin..

çok teşekkür ederim sağolun :)

maşallah kuşunuz çek , ama güzel bi kuş ama eğer sizin erkekle anlaşırsa çok güzel yavrular alırsınız inşallah :)

Çok güzel bir dişi çekoslavak. Hayırlı olsun :)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar erkekte çek mi sizce?

kuş albino degil ancak çok temiz ve düzgün bir kuş ya çek yada iri yerli tam olarak karar veremedim.kafesinde gaga taşı ihmal etme kuşun gagası biraz uzamış sanki

ve arkadaşların söylediklerine ilaveten o tünekleri sabitlerseniz çiftleşme tam olur...

hayırlı olsun bu arada

Mürekkep balığı kemiği var kafeste.Tahta tünek alacağım teşekkür ederim

Geri