Karadeniz Pet

Yeni Kuşumda Kuyruk Sallama! Solunum Sıkıntısı! Yardım.

Hüseyin Abi

Yeni Üye
Değerli Üyeler,

Dün aldığım kuşun bugün kuyruğunu hızlı hızlı salladığını solunum sıkıntısı çektiğini gördüm ama gidip petshopa verip değiştirmem hastayı ölüme terketmiş olurum. İyileştirip bakmaya devam etmek istiyorum.

Ne yapmalı ?

Solunum problemleri için iki ilaç kullandım, çok da faydasını gördüm.

Aviastım ve Sera Bronchiour W. Her iki ilacı da normal suluğun yarısı kadar suya onar damla damlat ve 1 hafta her gün tazeleyip ver. Umarım geçer.

Solunum problemleri için iki ilaç kullandım, çok da faydasını gördüm.

Aviastım ve Sera Bronchiour W. Her iki ilacı da normal suluğun yarısı kadar suya onar damla damlat ve 1 hafta her gün tazeleyip ver. Umarım geçer.

iki ilacı da aynı anda mı kullanmalıyım? aviastım yaygın bulunuyor diğer ilacı nerede bulabilirim?

Yeni aldığın için korkudan hızlı nefes alıp kuyruk sallıyodur belki

veterinere gittim mediquinol %20 verdi. bir suluğa 5 damla gibi bir ölçüsü var. en az 5 gün süreyle kullanacağım.

ben veterinere gitmiştim şırınga içinde ilaç vermişti kullandım işe yaramadı. daha sonra burada bir arkadaş. eczaneden zitromax toz al dedi. suluğa 6 gün boyunca nohut tanesi kadar karıştır dedi. kullandım şuan kuşum sapasağlam.

ben veterinere gitmiştim şırınga içinde ilaç vermişti kullandım işe yaramadı. daha sonra burada bir arkadaş. eczaneden zitromax toz al dedi. suluğa 6 gün boyunca nohut tanesi kadar karıştır dedi. kullandım şuan kuşum sapasağlam.

keşke daha önceden bilseydim. ancak diğer ilaca başladım. veteriner en az 5 gün kullan dedi. az kullanıp bırakmak daha kötü yaparmış.süreç bitene kadar kullanıcam sonuç alamazsam dediğinizi denerim.

Geri