petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumun ırk ve cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve nur erim tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. nur erim
    Gizli

nur erim Guest

Merhaba arkadaşlar bu bücürü dün aldık bir üretici arkadaştan yeni yeme düşmüş bir yavru cinsiyetini ve ırkını öğrenmek istiyorum birde çok ürkek hic ötmüyor çok az hareket ediyor bir sorunumu var acaba çok beğendiğimiz bir çiftten yumurtayken ayırttık bunu:) kardeşlerinin en küçüğü paşamıza arkadaş alıcaktık ama paşa vefat edince görmek nasip olmadı arkadaşını

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşun yeni olduğu için henüz ortama alışık değil, bu durgunluk birkaç haftaya geçecektir. Salmamalısın, ama yavaş yavaş önce kafes dışından, sonra elini içeri sokarak kendini alıştırabilirsin. Hayırlı olsun, güle güle besleyin.

Fotoğraf gelince bakalım cinsine..

#2 Levent ACAR, 31 Aralık 2014
    Son düzenleme: 31 Aralık 2014
  3. nur erim
    Gizli

nur erim Guest

Foto koymayı unutmuşum kusura bakmayın
    [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

Odanın ışığı patladığından pek düzgün çekemedim en kısa zamanda güzel bir foto atmaya çalışırım

#3 nur erim, 31 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Aralık 2014
  4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    erkek maşallah

6. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah, erkek gibi görünüyor.
    Güle güle besleyin.

7. nur erim
    Gizli

nur erim Guest

Teşekkür ederim yeni geldiklerinde ürkek olduklarını biliyorum ama bu fazla ürkek önceki kuslarımda ürkekti ama bu kadar değil çok küçük olmasına bağlıyorum bunu:)

Sayfayı Paylaş