Karadeniz Pet

yeni kuşumuz şeker

peki bi arkadaşıma versem bu sarı kuş ele alışıp konuşurmu peki eğitim için tam zamanı galiba dimi

Aynen öyle eğitim için tam zamanı ama kuşu arkadaşınız eğitirse ona daha yakın olur kuşunuz... Fakat zamanlada yanınızda durdukça sizede alışacaktır. Kısaca sorun olmaz olabilir... :)

Son düzenleme:
Aynen öyle eğitim için tam zamanı ama kuşu arkadaşınız eğitirse ona daha yakın olur kuşunuz... Fakat zamanlada yanınızda durdukça sizede alışacaktır. Kısaca sorun olmaz olabilir... :)

iki erkek mubişi istemem yaa oda yana döne erkek yavru kuş arıyordu ona vereyim bari kuş benimde çok hoşuma gitti yapacak bişey yok ama acaba bu erkek kuş yanında dursa benim diğer kuştan konuşmayı öğrenirmi yoksa ikiside konuşmazmı

iki erkek mubişi istemem yaa oda yana döne erkek yavru kuş arıyordu ona vereyim bari kuş benimde çok hoşuma gitti yapacak bişey yok ama acaba bu erkek kuş yanında dursa benim diğer kuştan konuşmayı öğrenirmi yoksa ikiside konuşmazmı

Kuşların iç güdüsünde yabanilik her zaman yatar, kuşunuzun yanında durdukça o kuşunuzu etkileyecektir, unutturacaktır, Lakin siz ilgi gösterirseniz her zaman bir sorun olmaz ikisini birden eğitebilir, evcilleştirebilirsiniz... :)

Son düzenleme:
Kuşların iç güdüsünde yabanilik her zaman yatar, kuşunuzun yanında durdukça o kuşunuzu etkileyecektir, unutturacaktır, Lakin siz ilgi gösterirseniz her zaman bir sorun olmaz ikisini birden eğitebilir, evcilleştirebilirsiniz... :)

anladım cavbınız için teşekkürler artık durma göre ya arkadaşa vercez ya da dişi sandığımız erkeği eğiticez :D

Aldigim kuscu artniyetli degil hep ordan alis veris yaparim

bende her zaman aynı yerden alış veriş yapıyordum en son sultan papağanı aldım erkek dedi 1 ay sonra anladık dişiymiş gittim değiştirmedi bende bi daha uğramadım başka yerden alış veriş yapıyorum. petshoplara pek güven olmuyor

bu değiştirir sıkıntı olmaz sordum dişi dedi bende beğendim aldım zaten beğenilmeyecek gibi değil :D

arkadaşlar herkese iyi akşamalr kuşuma yeni bi eş aldım dişi olduğunu söylediler acaba cinsi ve yaşı nedir iyi anlasicaklar gibi düşünceleriniz nedir şimdiden tşklr
pmXamm.jpg

XD9jok.jpg

qmjaRR.jpg

Rb1497.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Yokmu fikri olan arkadaslar

%100 erkek kuşunuz

eyvaallah hocam valla çok şaşkınım hala :D

Geri