Karadeniz Pet

Yeni Lüks evleri :)

• Konbuyu başlatan bekirefe16
  • Başlangıç tarihi
Bende yaptırcam ön telleri ankaradan alabilcegim biyer arıyorum

Hocam ölçüleri kaç cm acaba. Bende bu tip bir şey yapıyorum da. Bende genişlik 77 cm yükseklikte 35 cm. ikiye mi ayırsam yoksa bu tip bir şey mi hazırlasam her bölmeyi .

Hocam ölçüleri kendi kafama göre yaptım ben 80x40x40 siz bilirsiniz ben böyle tercih ettim güzel oldu

Ön yem koruma hakkında da biraz fikir verirmisin? sanırım ön koruma pleksi nerden ve kaça aldınız

Hocam ölçüleri kaç cm acaba. Bende bu tip bir şey yapıyorum da. Bende genişlik 77 cm yükseklikte 35 cm. ikiye mi ayırsam yoksa bu tip bir şey mi hazırlasam her bölmeyi .

Emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş. bende kendim mdf'den kafes yaptım ancak ön pleksi koruma bulamıyorum nerden temin ettiniz acaba. yardımcı olursan sevinirim

Tabelacılarda var bende onlardan aldım 4 tane kestirdim 20TL tutu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Ön yem koruma hakkında da biraz fikir verirmisin? sanırım ön koruma pleksi nerden ve kaça aldınız

Tabela işiyle uğraşan yerlere giderseniz onlarda mevcut bende onlardan aldım 55x22 4 adet kestirdim 20TL tutu

Bende yaptırcam ön telleri ankaradan alabilcegim biyer arıyorum

İnternettende sipariş verebilirsiniz firma çok var bende buralarda bualamadım internetten sipariş ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

bilgi için saol. tekrar hayrlı olsun gerçekten çok güzel :cool:

Rica ederim teşekkürler darısı başınıza :D

Aklıma takıldı alt tabana koyduğunuz şey nedir acaba mavimsi gibi .:)

İnternettende sipariş verebilirsiniz firma çok var bende buralarda bualamadım internetten sipariş ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

pleksiyi geçirdiğiniz kanalı nasıl yaptınız acaba. (Hazır çerçeve malzemesimi o)

Hangi siteden kaca aldınız acaba ön telleri 80x40x40 a hangi ölcüde tel tam uydu ?

Tava ızgarayı nerden sipariş ettiniz bir de fiyatı ne. :D Kusura bakmayın bende bu tarz bir şey yapıcam da bende ölçüler 75*35*30 , buna göre bir ızgara almam gerekte. :D

Izgarayı kendim özel yaptırıyorum bi tanıdığa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

Hangi siteden kaca aldınız acaba ön telleri 80x40x40 a hangi ölcüde tel tam uydu ?

Naturbird'den aldım 60x40 tel ölçüleri 20cm yemlikle yuvalığa ayırdığım kısım

Moderatör tarafında düzenlendi: