Karadeniz Pet

Yeni Mubişim Size Merhaba Diyor :)

Açık söylemek gerekirse internetten alış-veriş yapamıyorum. Beceremiyorum daha doğrusu :) haziranda benim oğlanın ilk senesi. O zamana kadar bulamassam başka bir renkle şansımı deneyeceğim :)

bulunduğunuz şehirde olabilir üreticiler resim koyarsanız bu renk istiyorum diye yardımcı olacaklardır ellerinde olanlar. isterseniz muhabbet kuşu facebook grubunda da sorabilirsiniz. inşallah oğlunuz güzel bir geline sahip olur :) çokta güzel yavrularınız olur.

bulunduğunuz şehirde olabilir üreticiler resim koyarsanız bu renk istiyorum diye yardımcı olacaklardır ellerinde olanlar. isterseniz muhabbet kuşu facebook grubunda da sorabilirsiniz. inşallah oğlunuz güzel bir geline sahip olur :) çokta güzel yavrularınız olur.

İnşallah, çok teşekkür ederim :)

Maşallah çok güzel sizde yavaş yavaş veya hızlı bir şekilde muhabbet çiftliği açma yolunda gidiyorsunuz :)

Ağır abi duruşu var... maşallah

hayırlı olsun mana yenı kuşun yavru bir dişi sanırım...

dişi de sorun yokta erkek te iş yok :D valla o yüzden yanına bi tane daha erkek almayi düşüyorum.

ha siz erkek mi almak istiyorsunuz? ben de birtane almak istiyorum diyince dişi düşünüyorsunuz sandım kafeste 2 erkek var gibisinden düşündüm :D bence hazır olmayabilir ama değiştirebilirsiniz de erkeği 2. erkek almak yerine.

ha siz erkek mi almak istiyorsunuz? ben de birtane almak istiyorum diyince dişi düşünüyorsunuz sandım kafeste 2 erkek var gibisinden düşündüm :D bence hazır olmayabilir ama değiştirebilirsiniz de erkeği 2. erkek almak yerine.

degişirmem annem erkek olanı cok sevdi :D beyaz siyah renkler var

o zaman dişiyi de erkeği de alın yanınıza gidin kuşçuya dişiye yeni erkek, erkeğe de yeni dişi bakın hangisini beğenirseler onları alın :) yapacak birşey yok

sadece tek erkek alsam o zaman gecinemezlermi. sizin kaç kuşunuz var ?

sadece tek erkek alsam o zaman gecinemezlermi. sizin kaç kuşunuz var ?

geçinirler ama kuştan kuşa değişiyor kimisi geçinemiyor ya da yem yedirmiyor vs sorun çıkabiliyor.bende 8 kuş vardı 4 dişi 4 erkek olmak üzere maalesef dişinin biri öldü biride kaçtı. 4 erkek 2 dişi kaldı. dün 2 dişiyi ve 1 erkeği de verdim çünkü 3 erkeğe kıyamadım ben onları çok seviyorum ve çok alışkınlar bana diye veremedim. ama baktım sadece 3 erkek olmayacak aynı gün bu konuda resmini paylaştığım dişiyi aldım. şu an 3 erkek 1 dişi kuşum var :) bendeki 3 erkek gayet iyi anlaşıyor hatta birbirlerini öpüyorlar oynuyorlar sürekli ahenk içindeler ve kavga da yok =)

geçinirler ama kuştan kuşa değişiyor kimisi geçinemiyor ya da yem yedirmiyor vs sorun çıkabiliyor.bende 8 kuş vardı 4 dişi 4 erkek olmak üzere maalesef dişinin biri öldü biride kaçtı. 4 erkek 2 dişi kaldı. dün 2 dişiyi ve 1 erkeği de verdim çünkü 3 erkeğe kıyamadım ben onları çok seviyorum ve çok alışkınlar bana diye veremedim. ama baktım sadece 3 erkek olmayacak aynı gün bu konuda resmini paylaştığım dişiyi aldım. şu an 3 erkek 1 dişi kuşum var :) bendeki 3 erkek gayet iyi anlaşıyor hatta birbirlerini öpüyorlar oynuyorlar sürekli ahenk içindeler ve kavga da yok =)

denemek te fayda var ozmn yani... tşkler... mana

Evet bir deneyin baktınız olmuyor dişi yüzünden kavga çıkıyor sizde yeni bir dişi daha alırsınız :) önemli değil

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

öyle yapariz olmadi birisini ayırım cifhane var zaten. ortan ikiye bölüne biliyor kafes.

diğer kuşlarinizin da bu yenı aldiğiniz kuş ile fotolarini bekliyoruz ... yakın zamanda ...