petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Öğrendim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal
    Gizli

Bana kızacaksınız belki ama ben muhabbet kuşuna sadece yem, vitamin, meyve-sebze verildiğini zannediyordum. Kuş kumu falan bilmiyordum. Bugün öğrendim. Sabit bir başlıkta kumu araştırdım. Ama başka ne yapılması lazım bilmiyorum :( Anlatabilir misiniz?
    Cahilliğimi bağışlayın...

2. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    kuş kumu ,aga taşı, kalamar kemigi , yem, mama yapıp vermelisin bide vitamin kullanmalısın

3. Ali Sami Ünal
    Gizli

Mamayı dün yapmıştım. Kuş kumunu alacağım. Kalamar kemiği nedir? bilmiyorum. Gaga taşı zararlı yazıyordu sabit bir başlıkta

4. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    aslında kendinde yapar bilirsin sitede tarifi olması lazım gaga taşının. kalamar kemigi kalsiyum ihtiyacını karşılar. minarel blokta alabilrsiz . yem ,aga taşı, kalamar kemigi ,minarel blok, sera multi vitamin kullanabilrisin

5. Ali Sami Ünal
    Gizli

çok soru soruyorum kusura bakmayın ama mineral blok nedir? vitamin olarakta avisol almıştım yeterli olmaz mı?

Sayfayı Paylaş