petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yavrum, yaş, ırk, durum cinsiyet yorumlarınız litfen:)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Zuhal Erol tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Zuhal Erol

Zuhal Erol New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar önceki yavrumun resimlerini göndermiştim hasta olup olmadığını anlamamıştım, maalesef onu kaybettim. bu yeni yavrum bi üreticiden aldım artık pet shoptan almicam burdakiler hep hasta satıyolar, yorumlarınız nelerdir ?
    Bir de dal darıyı çok seviyo yem kırmakta zorlanıyo galiba ben de o yüzden yemesine izin veriyorum ama zararı var mıdır? şimdiden teşekkürler .
    Bi de Erkek mi tam emin olamadım !!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

http://i.hizliresim.com/ORoo8A.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

http://i.hizliresim.com/Dl77mZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

2. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Dişi heralde burun delikleri etrafı beyazsa dişidir ama belli olmaz sonradan rengi dönebilir. Maşallah çok tatlı bir kuş :)

3. Zuhal Erol

Zuhal Erol New Member

Beğenileri:
    0
    Evet o beyazlık benim de Kafamı karıştırdı , emin olan biri yardımcı olabilir mi ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

Teşekkürler bu arada :)

4. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Kuş yavruyken cinsiyetini söylemek çok zor bişey. Kuşu erkek diye alırsın dişi çıkar sonradan açılır veya koyulaşabilir cere rengi :)

#4 Mustafa KRBCK, 24 Şubat 2015
    Son düzenleme: 24 Şubat 2015
  5. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  6. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    %70 dişi olma olasılığı var maşallah çok güzel kuş tüyü kadar ömrü olsun. Dal darı fazla vermemeye çalış ilk zamanlar yemi aspurla karıştır daha kolay yer 1 2 hafta sonra normal yeme dön eğer dal darı vermeye devam edersen beyaz ver haftada bir felan kendi yem yemeyi öğrenir zamanla :) mama takviyesi yap kuşa haftada 3 kere felan bir sorunu olacağını sanmıyorum.

7. Zuhal Erol

Zuhal Erol New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek diye almıştım ben, e ne diyelim inşallah %30 luk ihtimal gerçekleşir . Çok teşekkür ederim :)

8. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Belli mi olur erkeğe de dönebilir daha çok ufak renk değiştirebilir eğer böyle resimdeki gibiyse cere dişi kalır bazen resimlerde yanıltıcı olabiliyor :) Rica ederim iyi forumlar :)

9. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Maşşalah güzel bir spangle olacak cinsiyet Erkeğe dönebilir.

10. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Masallah çok guzel bence dişi

11. Zuhal Erol

Zuhal Erol New Member

Beğenileri:
    0
    Brz zaman geçsin Bikaç resim daha koyarım olmadı, inşallah döner :( teşekkürler.

12. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel bir kuş

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Mali21

Mali21 Guest

14. Zuhal Erol

Zuhal Erol New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, erkek mi diyorsunuz yani ?

15. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    ERkek bence .... maşallah :)

Sayfayı Paylaş