Karadeniz Pet

Yeni yavrumun cinsi cinsiyeti ?? :)

Hakkı ELALDI

Meraklı Üye
Çoooook mutluyumm çook.. Az önce bi ablam bana yavru kuş almış. Çook şirin hemen parmağıma kondu uçamıyor :D
Sorumlarım: Cinsiyeti ? Cinsi? Büyüdüğünde rengi turkuaz mı kalır ? ve kaç aylık 1.5 diye alınmış ve banada 1.5 aylık geldi gagasınun ucu siyah kafasında ki çizgiler tam tüneğe konabiliyor. Ve son olarak n'olur erkek olduğunu söyleyin.. Bana dişi gibi geldi.. Yanıldıgımı söyleyin

Ha bu arada cinsinide sormuşsunuz cinsi bence iri olduğundan çek veya hollanda olabilir.

Kuşun çok şahane duruyor maşallah ama dişi gibi daha çok küçük bi kaç gün sonra hemen evcilleştirmeye parmağına almaya başla çok çabuk alışır

Cek disi hayirli olsun

bencede dişi ama bu güzel kuşun çok güzel yavruları olabilir :) maşallah gagasının ucundaki siyahlık yavru olduğundan olsa gerek benim yavrudada vardı gün geçtikçe azalıyor gibime geldi sizinkide azalır :) çok tatlı ya tekrar maşallah diyeyim üstüne düşerseniz konuuşur erkekten geçte olsa konuşur benim dişim yanına erkek almadan önce benle konuşurken kafasını sallıyodu konuşmaya çalışıyodu erkek alınca unuttu :) sağlıklı olsun inşallah :)

Cek disi hayirli olsun
teşekkürler .. :)
bencede dişi ama bu güzel kuşun çok güzel yavruları olabilir :) maşallah gagasının ucundaki siyahlık yavru olduğundan olsa gerek benim yavrudada vardı gün geçtikçe azalıyor gibime geldi sizinkide azalır :) çok tatlı ya tekrar maşallah diyeyim üstüne düşerseniz konuuşur erkekten geçte olsa konuşur benim dişim yanına erkek almadan önce benle konuşurken kafasını sallıyodu konuşmaya çalışıyodu erkek alınca unuttu :) sağlıklı olsun inşallah :)

Teşekkürler.. Umarım konuşur.. çok tatlı gerçektende sempatik bi kuş:)

Çekoslavak 1,5 aylık dişi bir kuş :) Fakat dişiler de eğitilebilir ve konuşturulabilir :) Dişilerdeki tek sorun biraz daha fazla ilgi gösterilmesi konuşması için ve biraz da hırçın olmaları :) Tipik insanların bayan versiyonu anlayacağın :)
Ayrıca büyüdüğünde de rengi aynı kalacak evet.. :)

Çekoslavak 1,5 aylık dişi bir kuş :) Fakat dişiler de eğitilebilir ve konuşturulabilir :) Dişilerdeki tek sorun biraz daha fazla ilgi gösterilmesi konuşması için ve biraz da hırçın olmaları :) Tipik insanların bayan versiyonu anlayacağın :)
Ayrıca büyüdüğünde de rengi aynı kalacak evet.. :)

tam olarak istediğim cevap buydu teşekkür ederim.. :)

citcitin cinsiyeti

Muhabbet kusumun resmini nasil paylasacam???
cinsiyetini merak ediyorum ama resmi profilimde var.sizce cindiyeti nee??

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 aylık civarlarında dişi.

Son düzenleme:
Yeni kuşun hayırlı olsun, çok güzel bir dişi maşaallah.

Geri