Karadeniz Pet

Yeni yavrunun kursağı şiş normal mi?

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
selamlar
9 günlük yavrunun kursağı sürekli şiş durumda kursak hastalığı mı? ya da normal bir durum mu? mama ve kabuksuz yem kullanıyorum...
teşekkürler

Kursağın şiş olması iyi bişeydir yavrunun aç olmadığını gösterir.

kaç yavru var ? nıye kabuksuz yem kullnıyorsun? hiç gerek yok normal yem kullan arada aspur verebılırsın yavru gelışımı ıcın ıyıdir

o kursağının şiş olması anne ile babasının çok güzel yavruya baktığının en güzel kanıtıdır. Fazla ellemeyin de hayvanı anne ile babası kızmasın.

kaç yavru var ? nıye kabuksuz yem kullnıyorsun? hiç gerek yok normal yem kullan arada aspur verebılırsın yavru gelışımı ıcın ıyıdir

tek yavru var.... biri yumurtadan çıkamadı öldü ikincisi çıktıktan sonra öldü...
hep kabuksuz yem kullanıyorum yavru gelişimi içinde hazır mama kullanıyorum.

yavrunun beslendiğinin ifadesidir hemde tek yavru var anne ve baba yavruya muazzam bisekilde bakacaktır siz karışmayın

Kabuksuz yemleri kuşlar kırarken sindirim sistemleri gelişiyor.

lütfen banada bi söyleyin 1 günlük muhabbet yavrumuz var annesi öldü çok zor durumdayım mamalar hazırlayıp besledim az yuvasının içindeki derece 30 derece gösteriyor ve çıkmaya hazır 3 yavru daha var benim sorum kursağı şiş ama şeffaf içi boş ne yapmalıyım bilemedim bu ne anlama geliyor

Geri